AndroidZdrowie i aktywnośćDieta i zdrowe odżywianieLifesum licznik kalorii
Lifesum licznik kalorii ikona

Lifesum licznik kalorii

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lifesum licznik kalorii to aplikacja, która pozwala na bieżąco śledzić liczbę spalanych kalorii i ustalić najlepszą dietę. W wersji darmowej, dane z Lifesum można eksportować do programu Google Fit.

Po zainstalowaniu Lifesum, aplikacja pyta o wiek, płeć, wagę i wzrost. Na podstawie tych danych oblicza, ile kalorii dziennie należy spożyć, wyszczególnia też spożycie węglowodanów, białka i tłuszczów. Pozwala też dodawać wypite szklanki wody, tworząc w ten sposób obraz nawyków żywieniowych i dietetycznych użytkownika. W aplikacji znajdziemy też rekomendowane produkty na śniadanie, lunch, obiad lub kolację, wraz z liczbą kalorii, którą powinniśmy spożyć podczas posiłku w danej porze dnia. Dane z aplikacji można synchronizować ze stroną internetową Lifesum, po wcześniejszym założeniu konta.

Program Lifesum w wersji darmowej pozwala skorzystać z jednej diety, nazwanej Standardową. Po wykupieniu abonamentu do konta Gold zyskamy dostęp do dodatkowych funkcji programu: 29,99 zł miesięcznie lub 25 zł za miesiąc, jeśli opłacimy trzy miesiące z góry. Pozwala on skorzystać z dodatkowych opcji synchronizacji Lifesum z innymi serwisami, jak Withings, Runkeeper, Fitbit, Jawbone i Endomondo. Konto Gold pozwala korzystać z diet Premium, np. wysokobiałkowej, dodawać nieograniczoną liczbę posiłków w aplikacji Lifesum, poznawać szczegółowe dane o składnikach odżywczych każdego produktu, notować w notatniku postępy w odchudzaniu, a także śledzić zmiany w obwodzie talii lub ramion.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLifesum
Liczba pobrań628
Data aktualizacji19 lis 2023
System operacyjnyAndroid 9 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Lifesum licznik kalorii ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)