WindowsGrafikaAkcesoria graficzneLight Developer
Light Developer ikona

Light Developer9.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Light Developer to nowoczesne oprogramowanie do zarządzania i edycji plików graficznych na komputerze. Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla początkujących użytkowników, jak i również dla doświadczonych fotografów. Light Developer służy do zarządzania, przeglądania i modyfikowania cyfrowych zdjęć przechowywanych na nośniku danych.

Program posiada innowacyjny i zarazem niezwykle intuicyjny interfejs użytkownika, a także zawiera mnóstwo przydatnych narzędzi do edycji dowolnej fotografii. Użytkownicy mogą zredukować szum, który pogarsza jakość zdjęcia oraz wyeliminować w nim inne niewyraźne lub niechciane fragmenty przy użyciu specjalnej funkcji „smart erase”, która wymazuje lub pokrywa zaznaczone piksele na obrazku.

Oprócz tego aplikacja umożliwia kadrowanie plików graficznych i dodawanie do nich różnych efektów specjalnych. Znajdziemy w niej też narzędzia do wyostrzania i rozmycia krawędzi lub całych zdjęć, zmniejszania nasycenia kolorów i dodawania odcieni oraz innych barw, a także do retuszu różnych zdjęć portretowych - usuwanie zmarszczek, przebarwień i innych defektów skórnych.

Light Developer może służyć również jako przeglądarka różnych zdjęć oraz jako narzędzie do przetwarzania wsadowego, czyli masowego zmniejszania rozmiaru, jakości i formatu w plikach graficznych. Program obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne, w tym również pliki RAW utworzone za pomocą aparatu fotograficznego.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 90 dni.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 098
Data aktualizacji6 gru 2021
Rozmiar pliku4.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Light Developer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)