WindowsInternet i komunikacjaDodatki do klientów poczty e-mailLightning
Lightning ikona

Lightning68.4.2

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lightning to niewielka i popularna wtyczka dodająca w pełni funkcjonalny kalendarz do programu pocztowego Mozilla Thunderbird.

Nowy kalendarz wyróżnia się niezwykłe intuicyjnym i czytelnym interfejsem, który doskonale integruje się z klientem poczty elektronicznej Mozilla Thunderbird. Oprócz tego wtyczka Lightning dodaje nowy pasek do programu, wyświetlający aktualną datę i informujący o zbliżających się wydarzeniach.

Korzystając z tego niewielkiego programu możemy również zaplanować różne wydarzenia, a także zapisać w kalendarzu ważne zadania, które należy zrealizować w odpowiednim czasie. Wystarczy zaznaczyć odpowiedni dzień i następnie wypełnić poszczególne pola, wpisując nazwę danego wydarzenia lub zadania.

W programie znajdziemy przydatne filtry, wspomagające przeglądanie zapisanych wydarzeń i innych zadań. Poza tym wtyczka Lightning umożliwia tworzenie i zarządzanie kilkoma kalendarzami w tym samym czasie, a także posiada specjalną funkcję, za pomocą której można opublikować kalendarz na zewnętrznym serwerze internetowym.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.910 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań3 790
Data aktualizacji7 lut 2020
Rozmiar pliku4.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Lightning ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)