bECVcWbV
Lightning ikona

Lightning68.4.2

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lightning to niewielka i popularna wtyczka dodająca w pełni funkcjonalny kalendarz do programu pocztowego Mozilla Thunderbird.

bECVcWbX

Nowy kalendarz wyróżnia się niezwykłe intuicyjnym i czytelnym interfejsem, który doskonale integruje się z klientem poczty elektronicznej Mozilla Thunderbird. Oprócz tego wtyczka Lightning dodaje nowy pasek do programu, wyświetlający aktualną datę i informujący o zbliżających się wydarzeniach.

Korzystając z tego niewielkiego programu możemy również zaplanować różne wydarzenia, a także zapisać w kalendarzu ważne zadania, które należy zrealizować w odpowiednim czasie. Wystarczy zaznaczyć odpowiedni dzień i następnie wypełnić poszczególne pola, wpisując nazwę danego wydarzenia lub zadania.

W programie znajdziemy przydatne filtry, wspomagające przeglądanie zapisanych wydarzeń i innych zadań. Poza tym wtyczka Lightning umożliwia tworzenie i zarządzanie kilkoma kalendarzami w tym samym czasie, a także posiada specjalną funkcję, za pomocą której można opublikować kalendarz na zewnętrznym serwerze internetowym.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.910 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań3 702
Data aktualizacji7 lut 2020
Rozmiar pliku4.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Lightning ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECVcWcT