iOSKomunikacja/społecznośćPopularne serwisy społecznościoweLinkedIn
LinkedIn ikona

LinkedIn

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja największego serwisu społecznościowego dla pracodawców i pracowników. LinkedIn pomaga w nawiązywaniu kontaktów biznesowych oraz poszukiwaniu pracy i rekrutowaniu nowych osób.

Po zalogowaniu na nasze konto ekran startowy wita nas pytaniem o dostęp do naszej książki adresowej. Za jej pomocą zintegruje kontakty z serwisu z tymi w telefonie oraz na podstawie tych w telefonie poleci znajomości w LinkedIn. Z obu tych rozwiązań możemy zrezygnować. Centralną część ekranu stanowią informacją o najnowszych aktualizacjach, wpisach znajomych, nawiązanych relacjach itp. Po lewej stronie u góry znajdziemy rozwijane menu w nim skróty do skrzynki odbiorczej, grup, firm, ofert pracy i wiadomości serwisu LinkedIn, a także naszego profilu.

Listę tę możemy modyfikować poprzez dodanie nowych pozycji. W opcjach odnajdziemy możliwość edycji wcześniej ustawionych synchronizacji danych z telefonem oraz powiadomień. W górnej, prawej części ekranu towarzyszy nam duży skrót wyszukiwarki oraz publikacji nowych wpisów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLinkedIn
Liczba pobrań67
Data aktualizacji26 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
LinkedIn ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)