AndroidKomunikacja/społecznośćPopularne serwisy społecznościoweLinkedIn
LinkedIn ikona

LinkedIn4.1.558

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja największego serwisu społecznościowego dla pracodawców i pracowników. LinkedIn pomaga w nawiązywaniu kontaktów biznesowych oraz poszukiwaniu pracy i rekrutowaniu nowych osób.

Po zalogowaniu na nasze konto ekran startowy wita nas pytaniem o dostęp do naszej książki adresowej. Za jej pomocą zintegruje kontakty z serwisu z tymi w telefonie oraz na podstawie tych w telefonie poleci znajomości w LinkedIn. Z obu tych rozwiązań możemy zrezygnować. Centralną część ekranu stanowią informacją o najnowszych aktualizacjach, wpisach znajomych, nawiązanych relacjach itp. Po lewej stronie u góry znajdziemy rozwijane menu w nim skróty do skrzynki odbiorczej, grup, firm, ofert pracy i wiadomości serwisu LinkedIn. A także naszego profilu.

Listę tę możemy modyfikować poprzez dodanie nowych pozycji. W opcjach odnajdziemy możliwość edycji wcześniej ustawionych synchronizacji danych z telefonem oraz powiadomień. W górnej, prawej części ekranu towarzyszy nam skrót do ustawień, wyszukiwarki oraz publikacji nowych wpisów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentLinkedIn
Liczba pobrań247
Data aktualizacji14 kwi 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
LinkedIn ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)