Linkedin Password Decryptor ikona

Linkedin Password Decryptor6.0

WindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełLinkedin Password Decryptor
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Linkedin Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania danych wymaganych do zalogowania w serwisie Linkedin.

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika i hasła do naszego profilu w serwisie społecznościowym Linkedin, które przechowywane jest w przeglądarce internetowej. Umożliwia on sprawne wyszukanie i odszyfrowanie potrzebnych danych, o ile w przeszłości chociaż raz pomyślnie udało nam się zalogować w serwisie Linkedin. Linkedin Password Decryptor automatycznie wyszukuje na komputerze wspierane aplikacje, a następnie błyskawicznie odzyskuje z zgromadzonych przez nią informacji wszystkie loginy oraz hasła i prezentuje je w formie listy.

Narzędzie potrafi przywrócić wszystkie dane podawane przez użytkownika podczas logowania w serwisie Linkedin za pomocą przeglądarki Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Internet Explorer, UC Browser, Torch Browser, Chrome SXS/Canary, CoolNovo, SRWare, Opera, Safari, Flock, Comodo Dragon Browser i SeaMonkey. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Linkedin Password Decryptor obsługiwany może być również z poziomu wiersza poleceń w Windows.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań131
Data aktualizacji18 lut 2018
Rozmiar pliku4.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Linkedin Password Decryptor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)