Linux Mint 9 Fluxbox RC dostępny do pobrania

Strona głównaLinux Mint 9 Fluxbox RC dostępny do pobrania
29.07.2010 18:01
Redakcja
Redakcja

Clement Lefebvre podał na oficjalnym blogu Linux Mint informację o udostępnieniu wersji RC tej dystrybucji wyposażonej we Fluxbox jako podstawowe środowisko graficzne.

Linux Mint 9 Fluxbox oparty jest na Lubuntu 10.04 (Lucid Lynx), w związku z czym cieszy się długoterminowym wsparciem technicznym. Edycja ta rozpowszechniana jest wyłącznie w 32-bitowej wersji Live CD. Zmiany względem poprzedniej edycji są znaczące. Poza oczywistymi poprawkami, system wzbogacił się o nowe, intuicyjne narzędzie do zarządzania aplikacjami oraz menedżer aktualizacji. Ponadto pojawiła się możliwość tworzenia backupów i sprawdzania integralności dysków. Jesteśmy dumni mogąc wam zaprezentować nasze dziecko – przyznają twórcy.

Wersję RC wciąż dotyka kilka błędów, w związku z czym ekipa pracująca nad Mintem nie zaleca używania jej jako głównego systemu. Są one znane i prawdopodobnie do czasu udostępnienia wersji finalnej „dziewiątki” zostaną naprawione. Linux Mint 9 Fluxbox RC można pobrać z oficjalnej strony dystrybucji.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)