Linux MultiMedia Studio ikona

Linux MultiMedia Studio1.1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LMMS (Linux MultiMedia Studio) to wieloplatformowe oprogramowanie do zaawansowanej obróbki muzyki i tworzenia różnych dźwięków na komputerze. Aplikacja rozpowszechniana jest na licencji GPL i stanowi godną alternatywę dla komercyjnych programów typu FL Studio.

Przy użyciu aplikacji możemy nie tylko tworzyć nowe dźwięki i muzykę, ale również miksować już istniejące utwory. Po pierwszym uruchomieniu programu należy skonfigurować poszczególne ustawienia związane z dźwiękiem – ustawić odpowiednie ścieżki zapisu, włączyć/wyłączyć dodatkowe urządzenia (kontroler MIDI) oraz uregulować poziom wewnętrznego bufora.

LMMS umożliwia miksowanie i tworzenie dźwięków za pomocą podłączonych do komputera urządzeń z interfejsem MIDI, a także charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością i dopracowanym interfejsem użytkownika. W oknie głównym programu znajdziemy między innymi wbudowany mikser, edytor do komponowania muzyki, narzędzia do edycji pętli perkusyjnych i basowych oraz pozostałe opcje niezbędne do tworzenia i miksowania różnego rodzaju dźwięków.

Wraz z programem otrzymujemy również kilkaset próbek (sampli) i presetów, które możemy wykorzystać do tworzenia nowego dźwięku lub muzyki. Oprócz tego został wyposażony w dodatkowe wtyczki wspomagające komponowanie utworów oraz w przydatną funkcję do importowania projektów zapisanych w formacie MIDI lub FLP.

Udostępnij
Linux MultiMedia Studio 1.1.3wersja stabilna (32-bit)
Linux MultiMedia Studio 1.1.3wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.56 ocen
Liczba pobrań39 074
Data aktualizacji10 mar 2015
Rozmiar pliku28.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Linux MultiMedia Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)