Listary ikona

Listary5.00.2843

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Listary to niewielkie i dosyć specyficzne narzędzie do wyszukiwania plików oraz folderów, a także uruchamiania wybranych aplikacji. Dostępne jest ono w każdej lokalizacji systemu Windows, dając możliwość wyszukiwania danych z dowolnej lokalizacji na dysku twardym.

Program pomimo swojej olbrzymiej prostoty stanowi doskonałą alternatywę dla funkcji wyszukiwania wbudowanej w Windowsie. Z jego pomocą możliwe jest sprawne i bardzo szybkie przeszukiwanie danych na dysku i odnajdywanie plików/folderów znajdujących się w bardzo złożonych lokalizacjach. Nie jest dla narzędzia również problemem uruchamianie konkretnych aplikacji, a funkcja ta działa na podobnej zasadzie co systemowe narzędzie Uruchom. Dzięki niemu uzyskamy wygodny dostęp do najczęściej uruchamianych lokalizacji czy programów oraz stworzymy listę ulubionych pozycji, które otworzymy w dowolnym momencie pracy z systemem.

Wyszukiwarka Listary wywoływana może być za pośrednictwem skrótu klawiszowego Windows + S. Z jej poziomu wyszukamy dane znajdujące się w dowolnej lokalizacji dysku, uruchomimy wskazane aplikacje i uzyskamy dostęp do listy ulubionych oraz historii przeglądanych folderów. Narzędzie wywoływane może być również poprzez dwukrotne kliknięcie wolnej przestrzeni np. pulpitu czy przeglądanego folderu. W tym przypadku uzyskujemy dostęp do listy ulubionych, historii przeglądania czy listy aktualnie otworzonych w Eksploratorze Windows lokalizacji, a dodatkowo do naszej dyspozycji pozostaje także kilka innych przydatnych funkcji. Wśród nich znalazła się m.in. opcja kopiowania do schowka pełnej ścieżki do przeglądanej lokalizacji, podglądu rozszerzeń oraz ukrytych plików itp.

Listary to narzędzie, które wspomóc może codzienną pracę każdego użytkownika systemu Windows, tym bardziej jeśli posiada on na dysku znaczne ilości różnych plików oraz folderów. Charakteryzuje się ono nieskomplikowaną obsługą, intuicyjnym interfejsem i dużą szybkością działania. Program oferowany jest w kilku wersjach językowych, wśród których nie znajdziemy niestety polskiej edycji. Mimo wszystko jego obsługa nie powinna nikomu przysporzyć żadnych problemów.

Udostępnij
Listary 5.00.2843wersja stabilna (32-bit)
Listarywersja portable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.54 oceny
Twoja ocena:
ProducentBopsoft
Liczba pobrań894
Data aktualizacji16 paź 2017
Rozmiar pliku3.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Listary ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (7)