Live streaming z gier prostszy niż myślisz – premiera Razer Cortex Gamecaster #prasówka

Live streaming z gier prostszy niż myślisz – premiera Razer Cortex Gamecaster #prasówka

07.03.2016 15:28

Razer, światowy lider produkcji zintegrowanych urządzeń oraz oprogramowania dla graczy, ogłosił dzisiaj premierę Razer Cortex: Gamecaster, oprogramowania do live-streamingu stworzonego specjalnie z myślą o wymagających graczach. Wszyscy Użytkownicy Razer Cortex mogą od teraz z łatwością nagrywać i transmitować swoją rozgrywkę na kanałach takich jak Azubu, Twitch, czy YouTube Live.

Dzięki dyskretnej nakładce ekranu, która znika, gdy nie jest używana, gracze będą mieli w trakcie gry dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi i ustawień transmisji. Z kolei szybki dostęp do najpotrzebniejszych kombinacji klawiszy pozwoli im uruchomić system, nagrywać rozgrywkę lokalnie, przełączać kamerę internetową i zapisywać zrzuty ekranu bez potrzeby odrywania się od samej gry.

Obraz

Razer Cortex: Gamecaster automatycznie optymalizuje ustawienia streamingu do ustawień komputera i łącza internetowego, aby działanie oprogramowania miało zaledwie minimalny wpływ na pracę urządzenia. Streamerzy mogą również konfigurować ustawienia samodzielnie, aby dostosować jakość transmisji do swoich potrzeb.

W stworzeniu tego efektywnego narzędzia, które pozwala graczom transmitować rozgrywki w czterech prostych krokach, pomogło aż dziesięć tysięcy beta testerów.

Po intensywnych testach beta, dzięki którym uzyskaliśmy dogłębne i pomocne opinie naszych użytkowników, jesteśmy pewni, że Razer Cortex: Gamecaster jest najbardziej intuicyjnym narzędziem streamingowym na rynku, powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. Razer Cortex: Gamecaster zdobył już uznanie wielu graczy. To właśnie dzięki nim i ich pomocy udało nam się stworzyć to proste w obsłudze rozwiązanie.

Obraz

Razer Cortex: Gamecaster dostępny jest w dwóch wersjach. Każda z nich wyposażona jest w oprogramowanie Razer Cortex, z którego obecnie korzysta już ponad 11 milionów użytkowników. Darmowa wersja Razer Cortex: Gamecaster umożliwi graczom transmisję nagrania bez znaku wodnego w rozdzielczości do 720p, natomiast na obrazie o rozdzielczości wyższej niż 720p pojawi się dyskretny znak wodny z logiem Razera.

Poprzez aktywację płatnej licencji Pro gracze uzyskają dostęp do zaawansowanych funkcji premium takich jak między innymi: mniej obciążająca transmisja w wyższej jakości z kodekiem x264, pojawiające się na ekranie powiadomienia oraz wbudowany w grę czat Twitch ze wszystkimi swoimi narzędziami.

Subskrypcje do Razer Cortex: Gamecaster Pro będą dostępne w formie 3- i 12-miesięcznych licencji. Więcej informacji oraz darmowe oprogramowanie Razer Cortex znajduje się na stronie: http://www.razerzone.com/cortex.

Obraz

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)