bDUbRdKd
Logitech Options ikona

Logitech Options8.36.86

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Logitech Options to darmowa aplikacja dla posiadaczy urządzeń peryferyjnych wyprodukowanych przez firmę Logitech. Dzięki niej możemy bezproblemowo skonfigurować klawiaturę, myszkę i panele dotykowe.

bDUbRdKf

Jak zacząć?

Po uruchomieniu Logitech Options należy zalogować się do swojego konta użytkownika lub utworzyć darmowy profil. Po wykonaniu tej czynności konieczne jest dodanie wybranego urządzenia. Dopiero wtedy będziemy mogli zająć się dostosowywaniem jego działania do własnych preferencji.

Co oferuje ten program?

Za sprawą Logitech Options możemy zaprogramować działanie przycisków i klawiszy, skorzystać z przycisku gestów umożliwiającego odwzorowanie gestów trackpada, ustawić przyciski w celu wykonywania określonych zadań, wyświetlać informacje o stanie danego urządzenia, a także w łatwy sposób przełączać się między komputerami (Logitech Flow).

Narzędzie dla każdego

Logitech Options charakteryzuje się minimalistycznym, bardzo czytelnym interfejsem. Sprawia on, że narzędzie znajdzie uznanie także wśród mniej doświadczonych odbiorców. Mogą więc z niego skorzystać zarówno gracze, jak i np. pracownicy biurowi.

Tworzenie kopii zapasowej

Warto dodać, że Logitech Options umożliwia zapisywanie ustawień „w chmurze”. Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób, które pracują na kilku komputerach przy użyciu tej samej klawiatury i myszki.

Najważniejsze cechy:

  • darmowa aplikacja dla posiadaczy urządzeń firmy Logitech
  • łatwa i szybka konfiguracja myszy, klawiatury i paneli dotykowych
  • czytelny interfejs użytkownika
  • możliwość utworzenia kopii zapasowej swojego profilu
  • opcja zapisywania ustawień „w chmurze”
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Logitech Options 8.36.86wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentLogitech
Liczba pobrań743
Data aktualizacji3 gru 2020
Rozmiar pliku197.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Logitech Options ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUbRdKK
bDUbRdLb