Lost City of Aquatica na weekend

Lost City of Aquatica na weekend

Redakcja
28.09.2012 18:27

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Lost City of Aquatica - sympatyczną grę logiczną owianą przyjemną, wakacyjną fabułą.

W trakcie zabawy w nurkowanie natrafiamy na ukryty w głębinach oceanu nieznany dotąd nikomu świat. Jego mieszkańcy zwracają się do nas o pomoc w jego odbudowie. Z miłą chęcią podejmujemy się tego wyzwania.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("LostCityofAquatica360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 92, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"LostCityofAquatica-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120928182048.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/LostCityofAquatica-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/LostCityofAquatica-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/LostCityofAquatica-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/LostCityofAquatica-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Nasze zadanie będzie polegało na rozpoczęciu prac związanych z budową podwodnego miasta, ale w głównej mierze będzie chodziło o jego stałą rozbudowę. W celu przeprowadzenia modernizacji już istniejących budynków należy posiadać odpowiedni kapitał w postaci konkretnych zasobów. Zdobyć je możemy dzięki ciągłemu rozwiązywaniu różnych zagadek w postaci ciekawych łamigłówek.

To one stanowią główny trzon całej zabawy. Zasady rozgrywki w nich zawarte są bardzo proste. Budujemy ciągi co najmniej trzech takich samych przedmiotów po to, by w chwilę później mogły zastąpić je inne. Wszystkie nowe elementy układają się losowo co może powodować kolejne ich znikanie i tworzenie nowych konfiguracji w obszarze gry. Należy jednak tak sterować przebiegiem rozgrywki, by każde pole choć raz wzięło udział w grze. W przypadku problemów z wykonaniem tego zadania mamy możliwość skorzystania co pewien czas z oferowanego w lewej części ekranu bogatego systemu pomocy.

Lost City of Aquatica dysponuje dobrą oprawą graficzną oraz dźwiękową. Posiada też swój osobliwy klimat, dzięki któremu ochoczo powrócimy do wspomnień z wakacji ;-)

Grę Lost City of Aquatica można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)