Love Nature – przyroda w 4K na Twoim telewizorze

Love Nature – przyroda w 4K na Twoim telewizorze

25.07.2016 13:59, aktual.: 25.07.2016 14:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kochasz naturę? Masz dość seriali? Chcesz się dowiedzieć czegoś nowego? Wypróbuj usługę Love Nature, gdzie możesz oglądać filmy i programy przyrodnicze w 4K. Usługę można testować za darmo przez miesiąc.

Love Nature to usługa relatywnie nowa, ale prowadzący ją zamierzają produkować 200 tysięcy godzin materiałów przyrodniczych każdego roku. Filmy są wysokiej jakości i pokazują obszary, o których nie dowiemy się z polskiej telewizji. Znajdziemy tu też materiały pozbawione komentarza, które pozwalają cieszyć się krajobrazami w 4K i bez słów. Nie brak też materiałów typowo edukacyjnych z angielskim komentarzem.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W części społecznościowej można też zobaczyć sporo materiałów fotograficznych i tradycyjnych artykułów z najnowszymi wiadomościami ze świata zwierząt i roślin.

Z odtwarzacza można korzystać na różnych urządzeniach. Działa prawidłowo we wszystkich nowych przeglądarkach, a także na Smart TV Samsunga, Philipsa i Sony, Apple TV, Nvidia Shield, Roku, Amazon fireTV, Nexus Playerze, Xboksie 360 i One. Subskrypcja kosztuje 23,99 zł miesięcznie i można ją anulować w każdej chwili.

Najlepsze zostało na koniec. Opłata abonamentowa za dostęp do tych treści nie trafi w całości do prywatnej firmy. Część dochodów zostanie przekazana organizacjom charytatywnym, dbającym o środowisko naturalne. Na liście beneficjentów w tej chwili znajduje się Instytut im. Jane Goodall, Game Rangers International, chroniąca dzikie zwierzęta Afryki i Wild is Life – organizacja opiekująca się słoniami w Zimbabwe.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)