Love Nature – przyroda w 4K na Twoim telewizorze

Love Nature – przyroda w 4K na Twoim telewizorze
25.07.2016 13:59
Love Nature – przyroda w 4K na Twoim telewizorze

Kochasz naturę? Masz dość seriali? Chcesz się dowiedzieć czegoś nowego? Wypróbuj usługę Love Nature, gdzie możesz oglądać filmy i programy przyrodnicze w 4K. Usługę można testować za darmo przez miesiąc.

Love Nature to usługa relatywnie nowa, ale prowadzący ją zamierzają produkować 200 tysięcy godzin materiałów przyrodniczych każdego roku. Filmy są wysokiej jakości i pokazują obszary, o których nie dowiemy się z polskiej telewizji. Znajdziemy tu też materiały pozbawione komentarza, które pozwalają cieszyć się krajobrazami w 4K i bez słów. Nie brak też materiałów typowo edukacyjnych z angielskim komentarzem.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W części społecznościowej można też zobaczyć sporo materiałów fotograficznych i tradycyjnych artykułów z najnowszymi wiadomościami ze świata zwierząt i roślin.

Z odtwarzacza można korzystać na różnych urządzeniach. Działa prawidłowo we wszystkich nowych przeglądarkach, a także na Smart TV Samsunga, Philipsa i Sony, Apple TV, Nvidia Shield, Roku, Amazon fireTV, Nexus Playerze, Xboksie 360 i One. Subskrypcja kosztuje 23,99 zł miesięcznie i można ją anulować w każdej chwili.

Najlepsze zostało na koniec. Opłata abonamentowa za dostęp do tych treści nie trafi w całości do prywatnej firmy. Część dochodów zostanie przekazana organizacjom charytatywnym, dbającym o środowisko naturalne. Na liście beneficjentów w tej chwili znajduje się Instytut im. Jane Goodall, Game Rangers International, chroniąca dzikie zwierzęta Afryki i Wild is Life – organizacja opiekująca się słoniami w Zimbabwe.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)