Luminar ikona

Luminar4.3.0.7119

WindowsGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćLuminar
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Luminar to program dla fotografów, przeznaczony do wywoływania cyfrowych negatywów (RAW) i poprawiania zdjęć. Program zawiera innowacyjny, natywny procesor danych zapisanych przez matryce aparatów.

Luminar jest programem bardzo szybkim i dającym wysokiej jakości efekty. narzędzie sprawdzi się w rękach profesjonalnych fotografów, fotoamatorów, robiących zdjęcia smartfonami i aparatami kompaktowymi oraz osób aktywnych, fotografujących kamerkami sportowymi i dronami.

Program wyróżnia dostosowujący się do warunków i poziomu umiejętności fotografa interfejs. Program pozwala ukryć bardziej zaawansowane funkcje, jeśli nie są aktualnie potrzebne albo sięgnąć po narzędzia wykorzystywane przy konkretnych typach zdjęć (portret, krajobraz, czarno-białe itp.). W paletach znajdziemy sporo ciekawych presetów i narzędzi do szybkiej stylizacji, a także narzędzia zaawansowane, jak krzywe, histogramy, miksowanie kolorów, nakładanie tekstury czy kontrola każdej z barw osobno.

Luminar ma także narzędzia do retuszu, które pozwalają usuwać niechciane obiekty, kolory rzucane przez otoczenie i szum generowany przez matryce aparatów. Można w nim pracować na warstwach z maskowaniem i tym sposobem nakładać na zdjęcia tekstury i robić fotomontaże. Przy edycji krajobrazów można korzystać z możliwości pracy tylko z górną i tylko z dolną częścią kadru, bez potrzeby nakładania maski samodzielnie.

Wersję próbną programu Luminar można pobrać po rejestracji i testować przez 30 dni.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentSkylum
Liczba pobrań412
Data aktualizacji1 gru 2020
Rozmiar pliku3.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Luminar ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)