LXtory ikona

LXtory0.97

WindowsGrafikaPrzechwytywanie obrazuLXtory
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LXtory to interesująca propozycja aplikacji do wykonywania zrzutów ekranu lub krótkich animacji GIF obszaru wokół kursora, które następnie pozwala szybko udostępniać w Sieci, między innymi w serwisie Imgur, Dropbox, na Dysku Google czy bezpośrednio na własnym serwerze FTP. Równolegle jest także tworzona lokalna kopia zrzutu.

Podobnie jak większość tego typu programów, również LXtory oferuje wykonywanie zrzutów na kilka sposobów. Można zapisać obszar całego monitora, wybranego okna lub całkowicie ręcznie zaznaczyć odpowiedni obszar na ekranie. Dodatkiem jest tutaj opcja nagrywania krótkich GIF-ów. Cechą charakterystyczną są również ustawienia, których jest wiele i pozwalają skonfigurować między innymi obsługę przy pomocy skrótów klawiaturowych.

Na niewielki minus zaliczyć można wygląd interfejsu. Czytelność i użyteczność pozostaje na wysokim poziomie, ale to dość nietypowa sytuacja, kiedy od strony wizualnej panel ustawień w programie wydaje się dużo bardziej atrakcyjny, niż okno główne. Mimo to, aplikacja pozostaje jednak całkowicie użyteczna.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLuch
Liczba pobrań176
Data aktualizacji7 cze 2017
Rozmiar pliku1.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
LXtory ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)