Lyrics Finder ikona

Lyrics Finder1.4.5

MacOSAkcesoriaInne akcesoriaLyrics Finder
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lyrics Finder to niewielka aplikacja, służąca do wyszukiwania tekstów piosenek w Internecie.

Obsługa programu jest banalnie prosta. Wystarczy przeciągnąć do jego okna pliki mp3 z muzyką lub wskazać ich lokalizacje ręcznie, a program natychmiast wyszuka i wyświetli tekst piosenki na podstawie metadanych utworu. Lyrics Finder posiada również prosty odtwarzacz, dzięki czemu można słuchać muzyki, jednocześnie śledząc albo śpiewając tekst utworu.

W oknie wyświetlającym tekst można zmienić rozmiar liter, można także ponowić wyszukiwanie klikając na przycisk odśwież. W preferencjach aplikacji mamy możliwość ustawienia między innymi domyślnej wyszukiwarki tekstów czy też połączenia za pomocą serwera poxy. Możliwe jest także zaznaczenie opcji, aby program po zamknięciu zapamiętywał listę dodanych wcześniej plików.

Lyrics Finder przyda się jeśli często wyszukujemy teksty piosenek. Dzięki tej aplikacji znacznie ułatwimy sobie to zadanie. Program dostępny jest bezpłatnie w pełnej wersji.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMediaHuman
Liczba pobrań71
Data aktualizacji26 maj 2019
Rozmiar pliku18.57 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Lyrics Finder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)