WindowsNarzędziaPartycjonowanie i zarządzanie HDDMacrorit Partition Expert Free
Macrorit Partition Expert Free ikona

Macrorit Partition Expert Free6.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Macrorit Partition Expert Free Edition to potężny program do tworzenia i formatowania partycji, który pozwala na rozbudowę, tworzenie i formatowanie partycji, rozwiązywanie problemów z małą ilością miejsca na dysku, łatwe zarządzanie miejscem na dysku MBR i GPT (tabela partycji GUID). To całkowicie darmowe narzędzie do zarządzania dyskami przeznaczone jest dla użytkowników domowych, które obsługuje 32/64-bitowe systemy operacyjne Windows, w tym Windows XP, Vista, Windows 7/8 i najnowszy Windows 10.

Oprócz podstawowej możliwości partycjonowania dysku, jest to również jedyne, darmowe oprogramowanie do zarządzania partycjami dyskowymi, które posiada zaawansowaną technologię ochrony przed wyłączeniem zasilania i odzyskiwania danych po awarii, która działa jak kreator odzyskiwania partycji, a to oznacza, że nie musisz się już martwić o utratę danych podczas wykonywania operacji na partycji.

Obraz
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 290
Data aktualizacji18 lip 2022
Rozmiar pliku10.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Macrorit Partition Expert Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)