Macs Fan Control kompatybilny z OS X El Capitan

Macs Fan Control kompatybilny z OS X El Capitan

Macs Fan Control kompatybilny z OS X El Capitan
12.10.2015 22:17

Macs Fan Control to program przeznaczony do kontroli chłodzenia w Makach. Jego najnowsza wersja, oznaczona 1.3.2, jest już w pełni kompatybilna z OS X 10.11 czyli El Capitan.

Macs Fan Control odczytuje temperaturę z sensorów przy procesorze, dysku, pamięci Maka, akumulatorze i innych. Na podstawie temperatury z jednego z nich jest w stanie sterować jednym z wentylatorów Maka. Można ustawić temperaturę, przy której wentylator zejdzie do minimalnej prędkości i taką, przy której osiągnie prędkość maksymalną. Na tej podstawie automatycznie dobiera prędkość wentylatora. Można także ustawić prędkość wentylatora na stałym poziomie, ale należy pamiętać o tym, że może to być niebezpieczne dla obciążonego komputera.

Obraz
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Ponadto program może pokazywać na górnej belce temperaturę z wybranego sensora, prędkość wybranego wentylatora oraz wybraną ikonkę – niebieską lub czarną.

Najnowszą wersję programu znajdziecie w naszej bazie. Jeśli na komputerze już jest zainstalowany Macs Fan Control, wyświetli powiadomienie o aktualizacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)