WindowsDodatkiRozszerzenia programówMagic Bullet Instant HD

Magic Bullet Instant HD1.2.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Magic Bullet Instant HD to wtyczka przeznaczona do inteligentnego upscalowania materiałów wideo do wyższych rozdzielczości. Narzędzie jest kompatybilne z takimi programami jak Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro oraz Apple Final Cut Pro.

W przeciwieństwie do standardowej metody powiększania obrazu oferowanej przez większość programów do edycji wideo Magic Bullet Instant HD wyposażony jest we własne algorytmy, które oferują dużo lepsze rezultaty. Instant HD analizuje każdą klatkę powiększenia obrazu i na podstawie zdobytych danych generuje brakujące piksele. Dodatkowo wbudowane filtry wyostrzenia i wygładzania krawędzi pozwalają uzyskać bardziej ostry i wyrazisty obraz. Ponadto narzędzie posiada ponad 40 predefiniowanych ustawień rozdzielczości umożliwiając szybki dobór najbardziej odpowiedniej metody powiększania obrazu.

W skład Magic Bullet Instant HD wchodzi również wtyczka Resizer stworzona przez firmę Digital Anarchy. Oferuje ona szereg narzędzi pozwalających na powiększenie obrazu przy zachowaniu dużej szybkości działania. Rezultaty Resizera są zbliżone do tych, które otrzymamy wykorzystując wtyczkę Instant HD.

Uwaga!

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań436
Data aktualizacji13 wrz 2013
Rozmiar pliku78.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)