MAGIX Video Sound Cleaning Lab ikona

MAGIX Video Sound Cleaning Lab22.0.1.22

WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioMAGIX Video Sound Cleaning Lab
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MAGIX Sound Cleaning Lab to specjalistyczny program do „oczyszczania” dźwięku z nagrań filmowych. Dzięki niemu można usunąć ze ścieżki dźwiękowej filmów przeszkadzające szumy tła, trzaski, głosy osób postronnych, muzykę i tym podobne.

Program świetnie sprawdzi się przy czyszczeniu nagrań, na których słychać wiatr, szumy, buczenie urządzeń elektrycznych i wiele innych typów niechcianego hałasu. Program zawiera ponad 150 ustawień z możliwością natychmiastowego odsłuchania efektu działania. Ponadto program pozwala dopasować głośność i zredukować przester, a także dodać efekty dźwiękowe, które można dostosować do aktualnych potrzeb.

Program pozwala także na edycję dialogów na dwóch osobnych ścieżkach dźwiękowych. Ponadto można podczas obróbki filmu nagrać do niego komentarz dźwiękowy. Nagrania muzyczne można optymalizować automatycznie. Ponadto można skorzystać z efektu DeEsser, usuwającego ostre, syntetyczne dźwięki z nagrań głosowych, dzięki czemu mowa jest ciepła i przyjemna dla ucha. Wszystkie sygnały można obejrzeć na wizualizacjach.

Program można testować przez 7 dni, a po darmowej rejestracji przez 30 dni.

Udostępnij
MAGIX Video Sound Cleaning Lab 22.0.1.22wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań5 600
Data aktualizacji27 wrz 2016
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
MAGIX Video Sound Cleaning Lab ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)