MacOSGryLogiczne i karcianeMahjong

Mahjong

  • Slider item
  • Slider item

Mahjong (inaczej madżong lub mah jong) to udostępniona bezpłatnie, klasyczna układanka logiczna w trybie online, która wywodzi się z Chin. Jej zasady są na tyle proste, że tytuł zapewni rozrywkę również najmłodszym użytkownikom komputerów.

Jak wygląda rozgrywka?

Mahjong, jak już zostało wspomniane, to gra o niemal banalnych zasadach, która mimo wszystko wymaga od użytkownika nie lada spostrzegawczości oraz zmysłu logicznego myślenia i przewidywania. W jej trakcie zadaniem gracza jest oczyszczenie planszy z wszystkich wyświetlonych na niej klocków. Ich układów może być wiele. Każdy z nich posiada naniesiony symbol i naszym celem jest odnalezienie i kliknięcie dwóch identycznych kafelków.

Gra pozwala na rozgrywkę w pojedynkę oraz rywalizowanie z innymi graczami z całego świata. Każda odkryta para klocków dostarcza nam punkty, które lokują nas w ogólnym rozrachunku na odpowiednim miejscu w rankingu.

Opisywany Mahjong dostępny jest z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej bez konieczności instalacji. Aby rozpocząć zabawę należy zarejestrować bezpłatne konto użytkownika.

Kluczowe cechy gry:

  • klasyczna układanka logiczna
  • wiele zróżnicowanych plansz o różnym poziomie trudności
  • zabawa w pojedynkę lub z innymi graczami
  • za darmo, z poziomu przeglądarki internetowej
Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań64
Data aktualizacji19 sie 2020
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)