bDUiRxGt
Mail Password Decryptor ikona

Mail Password Decryptor9.5

Strona głównaWindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełMail Password Decryptor
Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item
  • Slider item

Mail Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania utraconych haseł dla skrzynek pocztowych w najpopularniejszych klientach poczty - m.in. Microsoft Outlook, Thunderbird, IncrediMail itp.

bDUiRxGv

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika oraz hasła, które zdefiniowaliśmy w kliencie pocztowym do logowania na naszą skrzynkę pocztową pod warunkiem, że zaznaczyliśmy opcję zapamiętywania hasła podczas uwierzytelniania na serwerze pocztowym. W takim przypadku wspomniane dane przechowywane są lokalnie w rejestrze systemowym jako zaszyfrowane ciągi znaków, a Mail Password Decryptor pozwala na ich zdeszyfrowanie i odczytanie.

Narzędzie potrafi przywrócić hasła dla wszystkich skonfigurowanych w kliencie pocztowym skrzynek i obsługuje takie aplikacje jak Microsoft Outlook Express,Microsoft Outlook (2002/XP/2003/2007/2010/2013), Mozilla Thunderbird, Windows Live Mail 2012, IncrediMail, Foxmail (6.x - 7.x), Windows Live Messenger, MSN Messenger, GTalk, GMail Notifier, PaltalkScene IM, Pidgin, Miranda oraz Windows Credential Manager. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML lub XML.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.24 oceny
Liczba pobrań12 807
Data aktualizacji25 lut 2019
Rozmiar pliku5.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Mail Password Decryptor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUiRxHa
bDUiRxHr