WindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełMail Password Decryptor
Mail Password Decryptor ikona

Mail Password Decryptor9.5

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Mail Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania utraconych haseł dla skrzynek pocztowych w najpopularniejszych klientach poczty - m.in. Microsoft Outlook, Thunderbird, IncrediMail itp.

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika oraz hasła, które zdefiniowaliśmy w kliencie pocztowym do logowania na naszą skrzynkę pocztową pod warunkiem, że zaznaczyliśmy opcję zapamiętywania hasła podczas uwierzytelniania na serwerze pocztowym. W takim przypadku wspomniane dane przechowywane są lokalnie w rejestrze systemowym jako zaszyfrowane ciągi znaków, a Mail Password Decryptor pozwala na ich zdeszyfrowanie i odczytanie.

Narzędzie potrafi przywrócić hasła dla wszystkich skonfigurowanych w kliencie pocztowym skrzynek i obsługuje takie aplikacje jak Microsoft Outlook Express, Microsoft Outlook (2002/XP/2003/2007/2010/2013), Mozilla Thunderbird, Windows Live Mail 2012, IncrediMail, Foxmail (6.x - 7.x), Windows Live Messenger, MSN Messenger, GTalk, GMail Notifier, PaltalkScene IM, Pidgin, Miranda oraz Windows Credential Manager. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML lub XML.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.34 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań16 535
Data aktualizacji25 lut 2019
Rozmiar pliku4.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Mail Password Decryptor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)