WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoMakeBD

MakeBD1.3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

MakeBD to konwerter materiałów wideo stworzony z myślą o początkujących użytkownikach komputera. Umożliwia ono sprawne przetwarzanie i tzw. authoring filmików do formatu kompatybilnego z odtwarzaczami nośników Blu-ray.

Program wyposażony został w prosty i intuicyjny interfejs graficzny, który niestety nie jest aktualnie dostępny w polskiej wersji językowej. Oferowane w jego obrębie funkcje ograniczone zostały do minimum, nie znajdziemy wśród nich zbędnych opcji konfiguracyjnych i wodotrysków, co z pewnością zadowoli mniej doświadczonych użytkowników. Narzędzie charakteryzuje się za to dużą szybkością działania oraz niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe.

Praca z MakeBD ogranicza się w zasadzie jedynie do zdefiniowania plików wideo, które chcielibyśmy umieścić w kompilacji BD. Aplikacja wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść" znacznie upraszczającą proces wczytywania większych ilości plików do konwersji. Dostępne opcje konfiguracyjne pozwalają wybrać lokalizację, w której zapisana zostanie struktura dysku Blu-ray oraz jego etykietę.

Użytkownik opcjonalnie skorzystać może z gotowego stylu menu, które dodatkowo uatrakcyjni projekt wyświetlany w domowym zaciszu i uprości nawigację pomiędzy poszczególnymi jego składnikami.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań249
Data aktualizacji12 kwi 2018
Rozmiar pliku6.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)