Mała rzecz, a cieszy – Instagram pozwala już przybliżać zdjęcia i filmy

Mała rzecz, a cieszy – Instagram pozwala już przybliżać zdjęcia i filmy

Mała rzecz, a cieszy – Instagram pozwala już przybliżać zdjęcia i filmy
31.08.2016 18:22

Wielu doceniło w ostatnim czasie wzorowaną na Snapchacie nowość, jaka trafiła na Instagram. Nie brakowało nawet głosów, że Stories, czyli dostępne dla wszystkich treści, których dostępność można ograniczać czasowo, została zaimplementowana jeszcze lepiej, niż w przypadku oryginalnej aplikacji. Dziś na Instagrama trafiła kolejna długo oczekiwana przez użytkowników funkcja.

Nie ma mowy o żadnej rewolucji, czy też innowacji. Popularność Instragramu, na którym coraz lepiej odnajdują się nie tylko celebryci, ale także artyści i marki, zrobi jednak bez wątpienia swoje i zaprezentowana dziś nowość będzie na ustach wszystkich. Chodzi mianowicie o funkcję... przybliżania opublikowanych w usłudze zdjęć i filmów.

Instagram Pinch to Zoom

Od teraz wystarczy „uszczypnąć” fotografię, by zobaczyć jej szczegóły w przybliżeniu. Identycznie przybliżać można także kilkusekundowe nagrania filmowe, jakie publikować można w tym serwisie. Oprócz treści dostępnych w kanale subskrybowanych, przyjrzeć detalom można się także w menu eksploracji.

Jak na razie zdecydowano się na udostępnienie nowości tylko w wersji na iOS-a. Użytkownicy systemu z zielonym robotem nie mają jednak powodów do obaw – nowość trafi na Androida w ciągu kilku tygodni. Aplikację w wersjach na oba systemy operacyjne znaleźć można oczywiście w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)