bEDuycnF
MAME ikona

MAME0.235

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

MAME (skrót od Multiple Arcade Machine Emulator) to program służący do emulowania tysięcy różnych gier zręcznościowych wydanych w okresie od końca lat siedemdziesiątych, aż do teraz.

bEDuycnH

Narzędzie jest w pełni darmowe (kod źródłowy również) i bez problemu uruchamia klasyczne produkcje na nowoczesnych komputerach, starając się odtworzyć je tak wiernie, jak to tylko możliwe. MAME do działania potrzebuje oczywiście oryginalnego obrazu ROM danego tytułu oraz dysku z danymi.

MAME, jak zaznacza producent, jest aplikacją non-profit i nie należy jej wykorzystywać na wielką skalę, lecz ograniczyć używanie jedynie dla własnych celów. Choćby po to, by nadrobić zaległości w starych grach lub przypomnieć sobie kultowe produkcje z czasów młodości.

Wszystkie dyski ROM, CD oraz dane zapisane na dyskach twardych są chronione prawami autorskimi i nie mogą być rozpowszechniane bez wyraźnej zgody właścicieli. Producenci MAME nie mają zamiaru naruszać jakichkolwiek praw autorskich i patentów.

Udostępnij
MAME 0.235wersja stabilna (32-bit)
MAME 0.235wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena:
ProducentMAME Team
Liczba pobrań3 827
Data aktualizacji27 sie 2021
Rozmiar pliku135.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
MAME ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDuycoD