Mamy do rozdania 100 wejściówek na CeBIT!

Redakcja

27.02.2012 16:37, aktual.: 28.02.2012 13:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w przyszłym tygodniu, 6 marca, w Hanowerze rozpoczyna się CeBIT — pięciodniowe i zarazem największe w Europie targi elektroniki konsumenckiej oraz IT, a jednocześnie jedna z największych tego typu imprez na świecie. Jako redakcja dobrychprogramów również wybieramy się do Hanoweru i, tak jak w ubiegłym roku, na bieżąco będziemy relacjonować wydarzenia z CeBITu. Tym razem jednak zapraszamy także naszych Czytelników — mamy dla Was 100 bezpłatnych wejściówek na targi.

Natec przekazał w nasze ręce 100 wejściówek na CeBIT o wartości 34 euro każda. Bilet taki pozwala na wejście na cały teren targów jednej osobie na jeden dzień, a także na bezpłatne poruszanie się komunikacją miejską po prawie całym Hannoverze. Jak zdobyć bezpłatny bilet? Wystarczy zgłosić chęć otrzymania wejściówki w komentarzu pod tą publikacją. Warunkiem jest tylko, by komentarz pochodził od zalogowanego użytkownika naszego portalu. Co ważne, jeden użytkownik może otrzymać od 1 do 4 wejściówek — koniecznie napiszcie więc w komentarzu, ile biletów chcielibyście otrzymać. Jeśli chcecie pojechać do Hanoweru na dłużej, potrzebny jest oddzielny bilet na każdy dzień — udział jednej osoby w czterech dniach targów wymaga więc czterech wejściówek. Wejściówki rozdajemy w kolejności zgłoszeń, do wyczerpania zapasów. Dodajmy jeszcze, że każdy posiadacz wejściówki zdobytej za naszym pośrednictwem otrzyma upominek od firmy Impakt oraz będzie mógł wziąć udział w zdjęciu grupowym — szczegóły przekażemy zwycięzcom wraz z biletami.

Warto zaznaczyć, że wycieczka na CeBIT do Hanoweru, mimo odległości oraz tego, że nie zostało już wiele czasu, nie jest wcale tak skomplikowana i droga, jak mogłoby się wydawać. Rezygnując z noclegu można z powodzeniem spędzić kilkanaście godzin na targach, a wszystko zamknąć w jednym dniu. Przykładowo, z Warszawy można wybrać się autokarem na jeden dzień za około 300 złotych — wyjazd wieczorem, przyjazd rano, dzień na targach, powrót wieczorem. Obecność na miejscu i osobisty udział w targach niewątpliwie rekompensuje drobne niedogodności związane z podróżą, dlatego jeśli macie możliwość wybrania się do Hanoweru, gorąco polecamy i zapraszamy do zgłoszenia się po bezpłatne wejściówki.

Aktualizacja, 27.02.2012 18:08

Dziękujemy za udział w naszej akcji, 100 wejściówek znalazło już swoich właścicieli :-) Ostatnim zwycięzcą jest użytkownik mimik1221, ale niestety dla niego została już tylko jedna, ostatnia wejściówka. Z nagrodzonymi użytkownikami skontaktujemy się mailowo i przekażemy dalsze informacje.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (106)