MapaMap 7.5 — autostrady, ścieżki rowerowe i nowe dane statystyczne o korkach

15.03.2013 14:41, aktual.: 18.03.2013 11:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

MapaMap, oprogramowanie do nawigacji korzystające z map firm IMAGIS S.A. i TomTom, doczekało się kolejnej aktualizacji. Warto zaznaczyć, że nowości obejmują nie tylko dodanie aktualnych dróg dla samochodów (A4, S17, kilkadziesiąt nowych rond, widoczna poniżej wschodnia obwodnica Wrocławia), POI (907) i punktów adresowych (3394).

Obraz

W wersji 7.4 programu MapaMap, który trafił do użytkowników w grudniu, wprowadzony został mechanizm informowania o korkach i utrudnieniach na drodze w czasie rzeczywistym na smartfonach Androidem podłączonych do sieci, a na urządzeniach bez połączenia z Internetem (nawigacje z Windows CE) na podstawie statystyk zebranych przez innych użytkowników i danych statycznych, prezentowane jako dodatkowa warstwa kolorująca drogi na mapie. W wersji 7.5 dane zostały zaktualizowane i powinny przedstawić aktualną sytuację lepiej, niż starsza wersja oprogramowania.

Na uwagę zasługują również dane przeznaczone nie tylko dla kierowców. W sumie do wersji 7.5 MapyMap trafiło kolejnych 61 km ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych.

MapaMap dla Polski i Europy jest dostępna w sklepie Play, ale nie ma tam najlepszych ocen. Program można testować za darmo przez 7 dni. Inne produkty związane z tą nawigacją można znaleźć na stronie producenta. Nowa wersja nawigacji będzie sukcesywnie udostępniania na dla poszczególnych platform sprzętowych. Zarejestrowani użytkownicy będą informowani pocztą elektroniczną o dostępności nowej wersji dla poszczególnych urządzeń GPS.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)