MapaMap Polska ikona

MapaMap Polska8.8.4

iOSPodróże i transportNawigacjaMapaMap Polska
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MapaMap, oprogramowanie do nawigacji korzystające z map firm IMAGIS S.A. i TomTom. Aplikacja potrafi między innymi : nawigować zakręt po zakręcie, automatycznie wyznaczać trasy, rekalkulować je, ostrzegać przed zbyt wysoką prędkością czy też przed radarami.

: Aby skorzystać z aplikacji należy zarejestrować się w usłudze. Za darmo możemy testować nawigację przez 7 dni. Aby program działał niezbędne jest pobranie map do pamięci urządzenia. Nie mamy możliwości korzystania jedynie z map online.

Interfejs programu posiada bardzo duże przyciski ułatwiające nawigację podczas jazdy.Niestety nie jest on zbyt przejrzysty i wymaga czasu na to by poznać rozmieszczenie wszystkich opcji. Działa zarówno w trybie pionowym jak i poziomym. MapaMap podobnie jak inne nawigacje tego typu nie zachwyca wyglądem interfejsu. Przypomina on czasy starego Windows Mobile czy też początki Androida a nie nową, płaską stylistykę iOS 7 i 8..

Wśród opcji programu znajdziemy między innymi: ostrzeżenia przed fotoradarami, policją, korkami wraz z ich omijaniem, nawigację zakręt po zakręcie, ostrzeganie o przekroczonej prędkości, zapisywanie śladu przebytej trasy, informacje o strefach płatnego parkowania. Bez problemu wyznaczymy także trasę z kilkoma punktami pośrednimi.

Ważnym aspektem jest jakość map. Choć autorzy dbają o ich aktualizację, to w Warszawie udało się znaleźć błędnie wyliczone trasy czy też brak nowych. Wersja testowa pozwala sprawdzić ich skuteczność w naszym regionie. MapaMap posiada spory zestaw opcji i informacji, niestety jej wykonanie oraz rosnący segment darmowej konkurencji sprawia, że przed zakupem licencji na pełną wersję warto się zastanowić.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentIMAGIS S.A.
Liczba pobrań1 727
Data aktualizacji9 gru 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaTestowa (demo)
MapaMap Polska ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)