AndroidPodróże i transportNawigacjaNawigacja MapaMap
Nawigacja MapaMap ikona

Nawigacja MapaMap10.23.0-1-g18fc740

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MapaMap, oprogramowanie do nawigacji korzystające z map firm IMAGIS S.A. i TomTom. Aplikacja potrafi między innymi : nawigować zakręt po zakręcie, automatycznie wyznaczać trasy, rekalkulować je, ostrzegać przed zbyt wysoką prędkością czy też przed radarami.

:Aby skorzystać z aplikacji należy zarejestrować się w usłudze. Za darmo możemy testować nawigację przez 7 dni. Aby program działał niezbędne jest pobranie map do pamięci urządzenia. Nie mamy możliwości korzystania jedynie z map online.

Interfejs programu posiada bardzo duże przyciski ułatwiające nawigację podczas jazdy. Działa zarówno w trybie pionowym jak i poziomym. Wśród opcji programu znajdziemy między innymi: ostrzeżenia przed fotoradarami, policją, korkami wraz z ich omijaniem, nawigację zakręt po zakręcie, ostrzeganie o przekroczonej prędkości, zapisywanie śladu przebytej trasy, informacje o strefach płatnego parkowania. Bez problemu wyznaczymy także trasę z kilkoma punktami pośrednimi.

Ważnym aspektem jest jakość map. Choć autorzy dbają o ich aktualizację, to w Warszawie udało się znaleźć błędnie wyliczone trasy czy też brak nowych. Zawodzi także stabilność programu. Podczas testów przez kilka dni aplikacja nie potrafiła pobrać mapy z serwera co uniemożliwiało jej uruchomienie.

MapaMap posiada spory zestaw opcji i informacji, niestety jej wykonanie oraz rosnący segment darmowej konkurencji sprawia, że przed zakupem licencji na pełną wersję warto mocno się zastanowić.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena
ProducentIMAGIS S.A.
Liczba pobrań5 335
Data aktualizacji15 gru 2021
System operacyjnyAndroid Android 4.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Nawigacja MapaMap ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)