bEKFTouZ
Nawigacja MapaMap ikona

Nawigacja MapaMap10.22.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MapaMap, oprogramowanie do nawigacji korzystające z map firm IMAGIS S.A. i TomTom. Aplikacja potrafi między innymi : nawigować zakręt po zakręcie, automatycznie wyznaczać trasy, rekalkulować je, ostrzegać przed zbyt wysoką prędkością czy też przed radarami.

bEKFTovb

:Aby skorzystać z aplikacji należy zarejestrować się w usłudze. Za darmo możemy testować nawigację przez 7 dni. Aby program działał niezbędne jest pobranie map do pamięci urządzenia. Nie mamy możliwości korzystania jedynie z map online.

Interfejs programu posiada bardzo duże przyciski ułatwiające nawigację podczas jazdy. Działa zarówno w trybie pionowym jak i poziomym. Wśród opcji programu znajdziemy między innymi: ostrzeżenia przed fotoradarami, policją, korkami wraz z ich omijaniem, nawigację zakręt po zakręcie, ostrzeganie o przekroczonej prędkości, zapisywanie śladu przebytej trasy, informacje o strefach płatnego parkowania. Bez problemu wyznaczymy także trasę z kilkoma punktami pośrednimi.

Ważnym aspektem jest jakość map. Choć autorzy dbają o ich aktualizację, to w Warszawie udało się znaleźć błędnie wyliczone trasy czy też brak nowych. Zawodzi także stabilność programu. Podczas testów przez kilka dni aplikacja nie potrafiła pobrać mapy z serwera co uniemożliwiało jej uruchomienie.

MapaMap posiada spory zestaw opcji i informacji, niestety jej wykonanie oraz rosnący segment darmowej konkurencji sprawia, że przed zakupem licencji na pełną wersję warto mocno się zastanowić.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentIMAGIS S.A.
Liczba pobrań4 904
Data aktualizacji10 wrz 2021
System operacyjnyAndroid Android 4.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Nawigacja MapaMap ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKFTovX