Marcin Tyszka w Team Huawei. Będzie robił zdjęcia Huawei P30 Pro

Marcin Tyszka w Team Huawei. Będzie robił zdjęcia Huawei P30 Pro

Marcin Tyszka w Team Huawei
Marcin Tyszka w Team Huawei
Redakcja
12.04.2019 11:14

Fotograf Marcin Tyszka dołączył do Team Huawei - grupy polskich celebrytów promujących sprzęty chińskiej marki. Tyszka dołączył do m.in. Roberta Lewandowskiego i Kuby Wojewódzkiego, by dowieść, że profesjonalny fotograf może korzystać z Huawei P30 Pro.

  • Moje pierwsze wrażenie z używania Huawei P30 Pro to przede wszystkim ogromne zaskoczenie, że tak małym urządzeniem można robić zdjęcia, które nadają się do profesjonalnej kampanii reklamowej. Ich jakość jest tak wysoka, że można je wydrukować na wielkim formacie, co dla mnie jako profesjonalnego fotografa, jest niezwykłym odkryciem - powiedział Marcin Tyszka.

Marcin Tyszka może być kojarzony z występów w popularnych programach telewizyjnych. To jednak przede wszystkim fotograf, który na swoim koncie ma sesje dla takich magazynów mody jak Elle, Vogue, Marie Claire oraz Vanity Fair. W ciągu swojej 25-letniej kariery Tyszka fotografował m.in. Naomi Campbell, Millę Jovovich czy Evę Herzigovą.

  • Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że Marcin Tyszka dołączył do drużyny Huawei, która pełna jest wspaniałych osobowości. Dorobek Marcina i jego uznanie dla fotograficznych możliwości naszego telefonu to namacalny dowód na niezwykły rozwój fotografii mobilnej, przełamywanie technologicznych barier. Dzięki temu profesjonalny fotograf może traktować dziś smartfon jako alternatywne narzędzie pracy - powiedziała Dorota Haller, dyrektorka marketingu, komunikacji i digitalu w Huawei Consumer Business Group Polska.

Największą gwiazdą zespołu Team Huawei jest Robert Lewandowski. Bolesław Breczko z WP Tech miał okazję porozmawiać z napastnikiem podczas czwartkowej konferencji. Niedługo będziecie mogli przeczytać wywiad z gwiazdą reprezentacji Polski.

Wcześniej do drużyny Team Huawei dołączyła Anna Lewandowska. W zespole jest też Kuba Wojewódzki, prezenter i dziennikarz Krzysztof Jankowski, wokalistka i kompozytorka Sarsa, modelka Karolina Pisarek, aktorka Marta Wierzbicka, model Jacob Kosel, kucharz Damian Kordas (zwycięzca IV edycji Master Chef), youtuberki Karolina Pielesiak i Natalia Szymaniec (twórczynie kanału Szparagi) i fotograf Michał WES Wesołek.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (63)