WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówMaster-Design Art-Shop X-Lite

Master-Design Art-Shop X-Lite17.13.100

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Master-Design Art-Shop X-Lite to bezpłatny program służący do łatwego projektowania i aranżacji wnętrz, w tym między innymi kuchni, salonów i łazienek. Charakteryzuje się on prostotą w obsłudze i intuicyjnym interfejsem użytkownika. Za pomocą aplikacji możemy zaprojektować oraz zaprezentować gotowe pomieszczenia przy użyciu dostępnych mebli i sprzętu lub narysować wirtualne struktury w 2D/3D z poziomu CAD.

Master-Design Art-Shop X-Lite przeznaczony jest nie tylko dla zwykłych użytkowników, ale również dla producentów mebli, pracowników salonów meblowych czy architektów i dekoratorów wnętrz. Program umożliwia dokładne odwzorowanie wszystkich pomieszczeń w trójwymiarowej przestrzeni, korzystając przy tym z biblioteki OpenGL i DirectX. Znajdziemy w nim też olbrzymią bazę danych zawierającą gotowe elementy takie jak drzwi, okna, meble czy sprzęt RTV i AGD, dzięki czemu łatwiej i szybciej zaprojektujemy całe pomieszczenia.

Wraz z programem otrzymujemy dostęp do około 3000 artykułów dotyczących projektowania przestrzeni w 2D lub 3D. Zawierają one szczegółowe opisy, plan działania i schemat projektu. Master-Design Art-Shop X-Lite umożliwia eksportowanie gotowych rysunków do różnych formatów graficznych, a także posiada wszystkie najważniejsze funkcje do nawigacji w środowisku wirtualnym. Poza tym współpracuje z programem graficznym Blender, za pomocą którego można tworzyć trójwymiarowe modele różnych obiektów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTips s.r.l.
Liczba pobrań5 639
Data aktualizacji6 cze 2013
Rozmiar pliku825.94 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)