Masz dość szaleństwa? Pokémon NO ukryje je wszystkie

Masz dość szaleństwa? Pokémon NO ukryje je wszystkie

Masz dość szaleństwa? Pokémon NO ukryje je wszystkie
14.07.2016 09:55

Wielu już ma dość. Najbardziej udana w historii premiera grymobilnej doprowadziła do kompletnego szaleństwa – za chwilęserwisy dla spawaczy i rolników też zaczną pisać o Pokémon GO. Wkońcu Internet powstał tylko po to, by łapać Pokemony, nawetpornografia przestała mieć znaczenie. Wykluczona społeczniegarstka ludzi, którzy ich łapać nie chcą, dostała jednak zbawczerozszerzenie, które oczyści nieco strony internetowe z tychkieszonkowych potworków.

Użytkownicy Chrome/Chromium i innych chromopodobnych przeglądarek(Opera, Vivaldi) mogą już zainstalować rozszerzenie Pokémon NO,za sprawą którego treści pokemonowe po prostu znikają. Niecoparadoksalnie znikają też wpisy poświęcone samemu Pokémon NO, otpo prostu filtr wychwytuje ciągi znaków i towarzyszącym imelementom zadaje właściwość display:none.

Pokemon NO! Pokemon Go BLOCKER!

Rozszerzenie poza tym jest w pełni bezpieczne, nie robi niczegodziwnego, nie wyświetla reklam ani wyskakujących okienek. Jeśliwięc chcecie wykluczyć się społecznie do końca i nic niewiedzieć o grze, która rozpala całą planetę, to proszę bardzo –rozszerzenie czeka w ChromeWeb Store. Niestety dla użytkowników Firefoksa, Safari czyInternet Explorera niczego takiego nie znaleźliśmy.

350179864114259905

Tymczasem już tydzień po premierze można pochylić się nadpierwszymi danymi dotyczącymi tego fenomenu. Firma SurveyMonkeyopublikowała dane dotyczące rynku amerykańskiego, z którychwynika, że w samych Stanach Zjednoczonych dziennie w Pokémon GO graponad 21 mln osób. To historyczny rekord – do tej porynajpopularniejszą grą w historii była Candy Crush, w którą uszczytu popularności w 2013 roku w USA grało 20 mln osób.

POKEMON GO | GOING TOO FAR? (BeastMaster 64 Episode 1)

I to jak grało. Powyższe wideo dobrze pokazuje, do czegopotrafią się niektórzy posunąć, by złapać Pokemona. Zarazempokazuje też, że Wspomagana Rzeczywistość, Augmented Reality,jest tym, na co dziś najbardziej czeka świat, znudzony nieco tązwykłą rzeczywistością 1.0, pozbawioną takich atrakcji.Pomyślcie, czym mogłyby być Pokemony rozgrywane nie na małychekranikach smartfonów, ale na tajemniczym MagicLeap – fantazje z anime Denno Coil mogą spełnić sięjeszcze w tej dekadzie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)