WindowsGrySymulatoryMaSzyna

MaSzyna18.12

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Niezwykle realistyczny i bardzo zaawansowany symulator elektrowozu EU07 i innych pojazdów szynowych umożliwiający sterowanie najbardziej znanymi i rozpoznawanymi polskimi elektrowozami i nie tylko. Strona twórców projektu skupia rzeszę pasjonatów i entuzjastów wszystkiego co związane z kolejami, od jej historii poprzez aspekty prawne oraz przepisy na rozbudowanych instrukcjach obsług maszyn kończąc. Dopracowują oni bezustannie projekt, by w jak największym stopniu odwzorowywał on to, co dzieję się w prawdziwym świecie kolei.

Szybko można się o tym przekonać uruchamiając MaSzynę, albowiem odpalenie i ruszenie z miejsca choćby o krok którejkolwiek z dostępnych lokomotyw (lub też gotowych składów) bez odpowiedniej pomocy w postaci instrukcji jest zwyczajnie niemożliwe. Wszelką pomoc w tym zakresie można uzyskać na stronie projektu lub też z poziomu samej gry za pomocą klawisza F9. Dzięki świetnej fizyce i wysokiemu realizmowi gra powinna przypaść do gustu każdemu, nie tylko miłośnikom i wielbicielom tematyki w niej poruszanej. Dodatkowe scenerie, scenariusze i zestawy dźwięków można znaleźć na stronie pobierania gry.

Uwaga!

  1. Projekt jest w fazie beta, a autorzy nie obejmują go żadną gwarancją poprawnego funkcjonowania. Jest on jednak nieustannie rozwijany i rozbudowywany przez co systematycznie powiększa grono swoich miłośników.
  1. Ze względu na bardzo rozbudowaną klawiszologię do komfortowej obsługi gry zalecane jest korzystanie z klawiatury wyposażonej w osobne klawisze numeryczne.
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.928 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań53 368
Data aktualizacji2 sty 2019
Rozmiar pliku2.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (109)