MAT FORUM 2013 w Krakowie już za tydzień

MAT FORUM 2013 w Krakowie już za tydzień08.03.2013 09:45

15 marca w hotelu Best Western Premier w Krakowie odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiego spotkania dla branży architektoniczno-budowlanej MAT Forum. Wydarzenie organizowane jest z myślą o architektach, konstruktorach i instalatorach.

Agenda spotkania została podzielona na 3 części — architektoniczną, konstrukcyjną i instalacyjną. Na ścieżce dla architektów przedstawiony będzie między innymi nowości w Autodesk Revit Architecture i wizualizacje w 3ds Max, konstruktorzy będą mogli zapoznać się na przykład z Autodesk ASD, Inventor i Revit Structure, zaś dla instalatorów przygotowane zostały między innymi AutoCAD MEP i analizy energetyczne, OZC, IES, GBS, CFD.

350036186854811585

Jako że na liście organizatorów poza firmami MAT i Autodesk znalalazła się także firma HP, będzie można również przyjrzeć się najnowszym ploterom i stacjom roboczym dla branży budowlanej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja z wyborem ścieżki branżowej. Odpowiednie odnośniki znajdują się na stronie organizatora. Portal dobreprogramy objął MAT Forum 2013 patronatem medialnym.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)