MAT FORUM 2013 w Krakowie już za tydzień

08.03.2013 09:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

15 marca w hotelu Best Western Premier w Krakowie odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiego spotkania dla branży architektoniczno-budowlanej MAT Forum. Wydarzenie organizowane jest z myślą o architektach, konstruktorach i instalatorach.

Agenda spotkania została podzielona na 3 części — architektoniczną, konstrukcyjną i instalacyjną. Na ścieżce dla architektów przedstawiony będzie między innymi nowości w Autodesk Revit Architecture i wizualizacje w 3ds Max, konstruktorzy będą mogli zapoznać się na przykład z Autodesk ASD, Inventor i Revit Structure, zaś dla instalatorów przygotowane zostały między innymi AutoCAD MEP i analizy energetyczne, OZC, IES, GBS, CFD.

Obraz

Jako że na liście organizatorów poza firmami MAT i Autodesk znalalazła się także firma HP, będzie można również przyjrzeć się najnowszym ploterom i stacjom roboczym dla branży budowlanej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja z wyborem ścieżki branżowej. Odpowiednie odnośniki znajdują się na stronie organizatora. Portal dobreprogramy objął MAT Forum 2013 patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)