WindowsArchiwumProgramy archiwalneMaxiDisk
MaxiDisk ikona

MaxiDisk1.0.9.3

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MaxiDisk to kompleksowe narzędzie pomocne w utrzymywaniu porządku na dysku twardym. W jego skład wchodzą moduły odpowiedzialne za defragmentacje dysków oraz ich oczyszczanie ze zbędnych plików tworzonych tymczasowo przez system operacyjny i zainstalowane w nim oprogramowanie.

Program podobnie jak inne rozwiązania tego producenta oferuje dopracowany i bardzo przyjazny użytkownikowi interfejs graficzny, w którym łatwo odnajdziemy poszczególne funkcje. Z jego pomocą sprawnie i szczegółowo przeskanujemy całą zawartość dysku oraz dowiemy się jaki procent danych jest sfragmentowany i czy wśród nich znajdują się dane zbędne, które można usunąć w celu odzyskania wolnej przestrzeni dyskowej.

MaxiDisk pomimo swojej pozornej prostoty jest narzędziem skutecznym i bezpiecznym. Pozwala ono na defragmentację zawartości dysku, skasowanie niepotrzebnych danych - śmieci, kopii zapasowych, plików tymczasowych przeglądarki internetowej itp., a także kompresję dużych plików w celu odzyskania dodatkowej przestrzeni na dysku. Praca programu może być zautomatyzowana dzięki funkcji harmonogramu zadań, umożliwiającej zaplanowanie przyszłej defragmentacji i oczyszczania dysków twardych w komputerze.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań739
Data aktualizacji11 maj 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MaxiDisk ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)