mBank wprowadza nowości. Aplikacja Junior i karta mobilna

mBank wprowadza nowości. Aplikacja Junior i karta mobilna

mBank proponuje klientom nowe rozwiązania
mBank proponuje klientom nowe rozwiązania
15.10.2020 21:34, aktualizacja: 15.10.2020 21:44

mBank poszerza swoją ofertę produktową o kartę mobilną i uzupełnia rachunek Junior o dopasowaną do niego aplikację. - Karta dostępna będzie dla klientów banku już od 15 października, aplikacja pojawi się w oficjalnych sklepach w późniejszym terminie - informuje bank na swojej stronie internetowej.

Dziś do klientów banku trafiły nowe regulaminy, dzięki którym mogą zapoznać się z nowościami, jakie bank zaproponuje im w najbliższej przyszłości. Wśród najciekawszych rozwiązań znajdą się karta mobilna i aplikacja do konta Junior - informuje mBank w specjalnym komunikacie.

Aplikacja do konta Junior

W lutym 2020 roku mBank wprowadził do oferty rachunek Junior dla dzieci poniżej 13. roku życia. Opcja jest dostępna dla wszystkich dorosłych klientów banku, którzy chcą założyć swoim dzieciom pierwszą kartę płatniczą. 15 października konto Junior zostało wzbogacone o specjalną aplikację. Na początek jej podstawowymi funkcjami będą określenie salda rachunku i sprawdzenie historii, jednak bank zapowiada dalszy rozwój. - Juniorska aplikacja, podobnie jak wersja dla rodziców, będzie zabezpieczona kodem PIN. Dziecko będzie mogło w niej sprawdzić stan konta i historię wydatków - informuje bank.

Aplikacja będzie dostępna na dwóch najpopularniejszych systemach: Android oraz iOS.

mBank przedstawia aplikację Junior
mBank przedstawia aplikację Junior

Karta Mastercard Mobilna

Nowa karta mBanku nie istnieje w fizycznej, plastikowej postaci. Klient może ją zamówić do swojego rachunku i od razu dodać do płatności Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay. Karta będzie aktywna od razu po zamówieniu. Klienci mogą ją zamawiać od 15 października. Klienci banku, którzy dopiero założą rachunek, będą mogli skorzystać z tego rozwiązania w późniejszym terminie.

Za pomocą karty, podobnie jak w przypadku plastikowych wersji, będzie można:**płacić zbliżeniowo w sklepach/restauracjach.wypłacać gotówkę w bankomatach wyposażonych w opcję zbliżeniową. Wystarczy przyłożyć urządzenie mobilne do oznaczonego miejsca.płacić w internecie. Wystarczy podać dane karty, widoczne w aplikacji mobilnej. Karta obsługuje bezpieczny standard 3D Secure.płacić w aplikacjach mobilnych podając dane karty lub za pomocą Google Pay i Apple Pay.[img=Karta]Kartę może zamówić każdy klient indywidualny powyżej 13. roku życia. Można na niej bezpłatnie:**ustawić limity autoryzacyjne.wprowadzić tymczasową blokadę.skorzystać z Usługi Wielowalutowej aby obniżyć koszty transakcji w innych walutach.zmienić PIN.zablokować niechciane typy transakcji.[frame]Mobilną aplikację mBanku na Androida i iOS-a można pobrać w naszym katalogu oprogramowania.[/frame]

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)