mBank PL

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja mBank to oficjalny klient do obsługi konta w banku internetowym o takiej samej nazwie. Dzięki niej, użytkownik jest w stanie zarówno przeglądać najważniejsze informacje związane z prowadzonymi rachunkami, ale również wykonywać przelewy, zarządzać kartami czy też otwierać nowe lokaty.

Interfejs aplikacji został stworzony z myślą o nowej wersji mBanku i mocno do niej nawiązuje. Z poziomu głównego okna użytkownik otrzymuje dostęp do wszystkich najważniejszych opcji. Podstawową z nich jest sprawdzanie salda dostępnych rachunków, oraz przeglądanie historii operacji. Użytkownik może skorzystać z opcji wyszukiwania zaawansowanego, podając okres, daty początkowe i końcowe, a także opcjonalnie zakres kwotowy. Z poziomu aplikacji możliwe jest również wykonywanie przelewów: standardowych, ekspresowych, pomiędzy własnymi rachunkami, do ZUSu lub opłacenie podatku.

Oprócz tego możliwe jest przeglądanie danych kart, kredytów, ubezpieczeń i prowadzonych inwestycji, a także zakładanie nowych lokat. Aplikacja mBank pozwala również na edycję już zapisanych odbiorców i zaplanowanych operacji. Nie zabrakło również możliwości edycji zleceń stałych, chociaż z poziomu aplikacji nie jest możliwe dodanie nowych pozycji. Użytkownik ponadto jest w stanie przeglądać blokady i wykonywać doładowania telefoniczne z poziomu konta.

Po wylogowaniu, użytkownik nadal może skorzystać z kilku opcji: szybko znaleźć najbliższe bankomaty na podstawie sygnału GPS, sprawdzić informacje o mRabatach, a także skontaktować się z bankiem. Dodatkowe opcje to szybki dostęp do blogu informacyjnego banku, a także spis notowań giełdowych i kursów walut. Aplikacja jest udostępniana za darmo, pozwala na użycie dwóch widgetów na pulpit i ekran blokady: jeden do szybkiego doładowania, drugi zawierający wskaźnik salda.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

mBank i PlayStation Polska przygotowali konto bankowe dla graczy

22
22.12.2017  •  Jan Mentel

mBank swoją nową ofertą próbuje przekonać do siebie graczy. W ramach promocji Konto bankowe gracza każdy, kto założy nowy rachunek, może otrzymać nawet do 9 miesięcy darmowego abonamentu na PlayStation Plus. Co więcej, do konta opcjonalnie dodawana jest także wirtualna karta Visa, dzięki której w sklepach internetowych zrobimy zakupy w euro i złotych. Aby otrzymać darmowy abonament na PlayStation Plus, należy założyć nowy rachunek do 31 stycznia oraz zalogować się do niego przez aplikację mobilną. Następnie, po wykonaniu 10 dowolnych transakcji, właściciel będzie mógł korzystać PlayStation…

mBank ma nową aplikację: wysyp nowości i biometria na Androidzie

113
12.04.2017  •  Maciej Olanicki

mBank przyciągnął wielu bardziej zaawansowanych użytkowników metką banku, który ma oferować więcej, jeśli chodzi o usługi bankowości elektronicznej. Z naciskiem na mobilne usługi bankowości elektronicznej. Nie sposób jednak z czystym sumieniem stwierdzić, że aplikacja mBanku rzeczywiście rozwija się na tyle prężnie, by wyróżniać się na tle konkurencji. Wszyty Android Pay i troska o oszczędność Dziś mBank zaprezentował swoją nową aplikację, którą znaleźć można już w naszej bazie. Zmian rzeczywiście jest sporo. Pojawiają się one już po uruchomieniu aplikacji: odtąd panel logowania jest…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Przemo78   9 #1 23.02.2014 20:18

na Windows Phone 8 to jakaś porażka. Chciałem doładować konto Orange, próbowałem raz, drugi i ... w ogóle nie przyszły kody autoryzacyjne !!!. Nie można zmienić blokady środków w ramach przyszłych płatności. Brak ikonki powrotu do menu głównego (to już jakaś kpina). Opcja zaloguj i wyloguj ukryta pod tzw 3 kropkami na dole ekranu. No ktoś mocno się starał, aby to sp....ić na maksa. Jak na bank internetowy, FULL PORAŻKA. Bank Millenium czy ING to są prawdziwe aplikacje do bankowości mobilnej, a nie jakieś protezy.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję