reklama

mBank PL

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja mBank to oficjalny klient do obsługi konta w banku internetowym o takiej samej nazwie. Dzięki niej, użytkownik jest w stanie zarówno przeglądać najważniejsze informacje związane z prowadzonymi rachunkami, ale również wykonywać przelewy, zarządzać kartami czy też otwierać nowe lokaty.

Interfejs aplikacji został stworzony z myślą o nowej wersji mBanku i mocno do niej nawiązuje. Z poziomu głównego okna użytkownik otrzymuje dostęp do wszystkich najważniejszych opcji. Podstawową z nich jest sprawdzanie salda dostępnych rachunków, oraz przeglądanie historii operacji. Użytkownik może skorzystać z opcji wyszukiwania zaawansowanego, podając okres, daty początkowe i końcowe, a także opcjonalnie zakres kwotowy. Z poziomu aplikacji możliwe jest również wykonywanie przelewów: standardowych, ekspresowych, pomiędzy własnymi rachunkami, do ZUSu lub opłacenie podatku.

Oprócz tego możliwe jest przeglądanie danych kart, kredytów, ubezpieczeń i prowadzonych inwestycji, a także zakładanie nowych lokat. Aplikacja mBank pozwala również na edycję już zapisanych odbiorców i zaplanowanych operacji. Nie zabrakło również możliwości edycji zleceń stałych, chociaż z poziomu aplikacji nie jest możliwe dodanie nowych pozycji. Użytkownik ponadto jest w stanie przeglądać blokady i wykonywać doładowania telefoniczne z poziomu konta.

Po wylogowaniu, użytkownik nadal może skorzystać z kilku opcji: szybko znaleźć najbliższe bankomaty na podstawie sygnału GPS, sprawdzić informacje o mRabatach, a także skontaktować się z bankiem. Dodatkowe opcje to szybki dostęp do blogu informacyjnego banku, a także spis notowań giełdowych i kursów walut. Aplikacja jest udostępniana za darmo, pozwala na użycie dwóch widgetów na pulpit i ekran blokady: jeden do szybkiego doładowania, drugi zawierający wskaźnik salda.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Przemo78   9 #1 23.02.2014 20:18

na Windows Phone 8 to jakaś porażka. Chciałem doładować konto Orange, próbowałem raz, drugi i ... w ogóle nie przyszły kody autoryzacyjne !!!. Nie można zmienić blokady środków w ramach przyszłych płatności. Brak ikonki powrotu do menu głównego (to już jakaś kpina). Opcja zaloguj i wyloguj ukryta pod tzw 3 kropkami na dole ekranu. No ktoś mocno się starał, aby to sp....ić na maksa. Jak na bank internetowy, FULL PORAŻKA. Bank Millenium czy ING to są prawdziwe aplikacje do bankowości mobilnej, a nie jakieś protezy.

reklama