r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

mBank PL

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje

Aplikacja mBank to oficjalny klient do obsługi konta w banku internetowym o takiej samej nazwie. Dzięki niej, użytkownik jest w stanie zarówno przeglądać najważniejsze informacje związane z prowadzonymi rachunkami, ale również wykonywać przelewy, zarządzać kartami czy też otwierać nowe lokaty.

Galeria programu

Interfejs aplikacji został stworzony z myślą o nowej wersji mBanku i mocno do niej nawiązuje. Z poziomu głównego okna użytkownik otrzymuje dostęp do wszystkich najważniejszych opcji. Podstawową z nich jest sprawdzanie salda dostępnych rachunków, oraz przeglądanie historii operacji. Użytkownik może skorzystać z opcji wyszukiwania zaawansowanego, podając okres, daty początkowe i końcowe, a także opcjonalnie zakres kwotowy. Z poziomu aplikacji możliwe jest również wykonywanie przelewów: standardowych, ekspresowych, pomiędzy własnymi rachunkami, do ZUSu lub opłacenie podatku.

Oprócz tego możliwe jest przeglądanie danych kart, kredytów, ubezpieczeń i prowadzonych inwestycji, a także zakładanie nowych lokat. Aplikacja mBank pozwala również na edycję już zapisanych odbiorców i zaplanowanych operacji. Nie zabrakło również możliwości edycji zleceń stałych, chociaż z poziomu aplikacji nie jest możliwe dodanie nowych pozycji. Użytkownik ponadto jest w stanie przeglądać blokady i wykonywać doładowania telefoniczne z poziomu konta.

Po wylogowaniu, użytkownik nadal może skorzystać z kilku opcji: szybko znaleźć najbliższe bankomaty na podstawie sygnału GPS, sprawdzić informacje o mRabatach, a także skontaktować się z bankiem. Dodatkowe opcje to szybki dostęp do blogu informacyjnego banku, a także spis notowań giełdowych i kursów walut. Aplikacja jest udostępniana za darmo, pozwala na użycie dwóch widgetów na pulpit i ekran blokady: jeden do szybkiego doładowania, drugi zawierający wskaźnik salda.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

mBank ma nową aplikację: wysyp nowości i biometria na Androidzie

113
OPROGRAMOWANIE 12.04.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

mBank przyciągnął wielu bardziej zaawansowanych użytkowników metką banku, który ma oferować więcej, jeśli chodzi o usługi bankowości elektronicznej. Z naciskiem na mobilne usługi bankowości elektronicznej. Nie sposób jednak z czystym sumieniem stwierdzić, że aplikacja mBanku rzeczywiście rozwija się na tyle prężnie, by wyróżniać się na tle konkurencji. Wszyty Android Pay i troska o oszczędność Dziś mBank zaprezentował swoją nową aplikację, którą znaleźć można już w naszej bazie. Zmian rzeczywiście jest sporo. Pojawiają się one już po uruchomieniu aplikacji: odtąd panel logowania jest…

BLIK One Click już w regulaminie mBanku. Unia Europejska się sprzeciwi?

38
INTERNET 21.09.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Jakiś czas temu informowaliśmy o pracach nad BLIK One Click – techniką uwierzytelniania transakcji za pomocą powiadomień aplikacji mobilnej. Można już znaleźć pierwsze ślady zapowidające jej rychła implementację – wygląda na to, że pierwsi z BLIK One Click będą mogli korzystać klienci mBanku. Jak zauważa serwis Cashless.pl, ostatnie zmiany regulaminu mBanku obejmują także usługi płatnicze. Chodzi między innymi o wprowadzenie metody autoryzacji 3-D Secure. Dzięki niej nawet transakcję kartą w Sieci, czyli takie, które nie wymagają logowania do serwisu banku, potwierdzać będzie trzeba SMS-em.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Przemo78   8 #1 23.02.2014 20:18

na Windows Phone 8 to jakaś porażka. Chciałem doładować konto Orange, próbowałem raz, drugi i ... w ogóle nie przyszły kody autoryzacyjne !!!. Nie można zmienić blokady środków w ramach przyszłych płatności. Brak ikonki powrotu do menu głównego (to już jakaś kpina). Opcja zaloguj i wyloguj ukryta pod tzw 3 kropkami na dole ekranu. No ktoś mocno się starał, aby to sp....ić na maksa. Jak na bank internetowy, FULL PORAŻKA. Bank Millenium czy ING to są prawdziwe aplikacje do bankowości mobilnej, a nie jakieś protezy.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.