r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

mBank 2.11.2

Strona główna iOS Dom Bankowość i inwestycje

mBank PL jest aplikacją służącą do obsługi bankowości mobilnej. Dzięki niej w łatwy sposób można sprawdzić stan swojego konta, wykonać przelew lub zablokować dostęp do niego.

Galeria programu

Aby zacząć korzystać z aplikacji, należy podpiąć telefon do konta. W tym celu, po zalogowaniu się do pełnej wersji serwisu mBank, w ustawieniach trzeba dodać urządzenie i dokonać autoryzacji ze smartfonem. Podczas autoryzacji serwis prosi o utworzenie kodu PIN, który będzie służył do logowania się do konta.

Dużo wygodniejszą możliwością dostępną w wersji aplikacji dla iOS-a jest jednak logowanie dzięki Touch ID, czyli z wykorzystaniem linii papilarnych.

Niestety zabrakło w aplikacji popularnego trybu demo. Nie da się przekonać o jej możliwościach nie będąc klientem mBanku. Aplikacja zapewnia nam dostęp do naszego konta i rachunków. Pozwala w szybki sposób wykonywać przelewy czy też doładowywać konta GSM. Bardzo dobrze zaprojektowany interfejs sprawia, że operacje finansowe są intuicyjne i wygodne. Nie zabrakło również możliwości wyszukiwania bankomatów, placówek i miejsc z promocjami mOkazja .

W ustawieniach da się zmienić kod PIN oraz zablokować kanały dostępu i odłączyć urządzenie.

Aplikacja mBank to obecnie jedna z najlepszych aplikacji bankowych na rynku. Znacząco ułatwia korzystanie z naszego konta. Dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

BLIK One Click już w regulaminie mBanku. Unia Europejska się sprzeciwi?

38
INTERNET 21.09.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Jakiś czas temu informowaliśmy o pracach nad BLIK One Click – techniką uwierzytelniania transakcji za pomocą powiadomień aplikacji mobilnej. Można już znaleźć pierwsze ślady zapowidające jej rychła implementację – wygląda na to, że pierwsi z BLIK One Click będą mogli korzystać klienci mBanku. Jak zauważa serwis Cashless.pl, ostatnie zmiany regulaminu mBanku obejmują także usługi płatnicze. Chodzi między innymi o wprowadzenie metody autoryzacji 3-D Secure. Dzięki niej nawet transakcję kartą w Sieci, czyli takie, które nie wymagają logowania do serwisu banku, potwierdzać będzie trzeba SMS-em.…

Uwaga klienci mBanku – awaria może powodować utratę karty

63
INTERNET 20.06.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Ciężki wieczór mają dziś konsultanci i osoby obsługujące profile w mediach społecznościowych mBanku. Trwa bowiem poważna awaria, która uniemożliwia dokonywanie płatności kartą. Klienci sygnalizują nawet, że podczas prób wypłaty możliwa jest utrata karty. Klienci mBanku w całej Polsce napotykają dziś poważne problemy z płatnościami kartą – niestety nie chodzi tylko o stosunkowo mało problematyczne odrzucenie transakcji, a jednak nawet ono może mieć w niektórych przypadkach trudne konsekwencje. W wyniku awarii systemu, karty rozpoznawane są jako zastrzeżone. Możliwe jest także zatrzymanie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.