McDonald’s Polska ikona

McDonald’s Polska1.0.7

AndroidZakupyInne programy do zakupówMcDonald’s Polska
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja sieci McDonald’s Polska. Za jej pomocą nie tylko znajdziemy najbliższy lokal, ale również skompletujemy swoje menu, czy też skorzystamy z promocji.

Ekran główny programu wita nas trzema kategoriami: Menu, Promocje i Restauracje. Pierwsze z nich zapewnia dostęp do oferty sieci McDonald’s Polska oraz przybliżonych cen produktów. Za pomocą prostego mechanizmu możemy skompletować swoje menu i wysłać je sms.

Promocje to oczywiście popularne kupony zniżkowe na wybrane produkty. Dodatkowo instalując aplikację mobilną otrzymujemy kupon na darmowe frytki.

Ostatnia z kategorii pomoże nam odnaleźć lokale sieci McDonald’s. Poza standardowymi informacjami takimi jak lokalizacja, czy też godziny otwarcia otrzymamy również bardziej szczegółowe dane o wybranym lokaju takie jak np. obecność kącika dziecięcego, Wi-Fi czy też okienko 24h.

W lewej krawędzi ukryto wysuwane menu, które zapewnia szybki dostęp do poszczególnych części aplikacji. Ustawienia pozwalają na synchronizację programu z kontem na Facebooku oraz włączenie powiadomień. Te ostatnie potrafią np. poinformować nas o najbliższych lokalach, bądź też promocjach. Aplikacja McDonald’s Polska może uchodzić za wzór dla innych sieci jak tworzyć proste a zarazem przydatne programy.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań319
Data aktualizacji14 maj 2014
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
McDonald’s Polska ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)