bDXYBNIl
MD5 Checksum Tool ikona

MD5 Checksum Tool4.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MD5 Checksum Tool to wielofunkcyjne narzędzie do generowania sum kontrolnych (MD5/SHA1/SHA256,/SHA384/SHA512) wskazanego przez użytkownika pliku lub ciągu znaków. Z jego pomocą zweryfikujemy integralność pobranych z Internetu plików na podstawie udostępnianych przez twórców sum kontrolnych (najczęściej MD5).

bDXYBNIn

Dzięki temu niewielkiemu narzędziu bardzo łatwo sprawdzimy czy zawartość pobranego przez nas np. pliku wykonywalnego nie została w nieautoryzowany sposób zmodyfikowana w celu m.in. wykradania prywatnych danych. MD5 Checksum Tool wyposażony został w funkcje generowania sum kontrolnych, ich weryfikacji z podanym hashcodem, porównywania ze sobą dwóch plików czy też generowania sum kontrolnych na podstawie dowolnego wpisanego przez nas ciągu znaków. Na uwagę zasługuje również opcja, pozwalająca skanować wskazany folder i automatycznie generować sumy kontrolne dla wszystkich plików z osobna oraz tych o wybranym rozszerzeniu i/lub nazwie.

Co istotne, MD5 Checksum Tool dostępny jest również w wersji portable (niewymagającej instalacji). Bez problemu umieścimy więc to narzędzie na przenośnym magazynie danych i skorzystamy z niego w razie potrzeby na dowolnym komputerze.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
MD5 Checksum Tool 4.3wersja stabilna (32/64-bit)
MD5 Checksum Toolwersja portable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.78 ocen
Liczba pobrań30 990
Data aktualizacji21 lut 2018
Rozmiar pliku1.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MD5 Checksum Tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXYBNIS
bDXYBNJj