bDYiWkbp
MediaHuman YouTube to MP3 Converter ikona

MediaHuman YouTube to MP3 Converter3.9.9.47

Strona głównamacOSMultimediaPobieranie filmówMediaHuman YouTube to MP3 Converter
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MediaHuman YouTube to MP3 Converter służy do pobierania dźwięku z wielu popularnych serwisów muzycznych i filmowych. Program zapisze jako MP3, OGG lub M4A utwory YouTube'a, a także z Vimeo, Dailymotion, SoundClouda, Vevo, Facebooka, VKontakte, Bandcampa i Hypemachine.

bDYiWkbr

MediaHuman YouTube to MP3 Converter może pobierać zarówno pojedyncze pliki, jak i całe listy odtwarzania. Odnośniki można wkleić do okna programu lub przeciągnąć z przeglądarki. W kolejce plików pokazane zostaną miniatury filmów oraz metadane, z jakimi utwory zostaną zapisane na dysku. W ustawieniach programu można wybrać jakość zakodowanego dźwięku, miejsce zapisu plików oraz włączyć dodawanie pobranych utworów do biblioteki iTunes. Można także zapisać w programie listę odtwarzania, która będzie obserwowana i z której utwory zostaną pobrane automatycznie.

W programie można ustawić limit prędkości pobierania oraz czynność, która zostanie wykonana po zakończeniu działania (sygnał dźwiękowy, uśpienie komputera, odtwarzanie utworów i tym podobne). Można także wyznaczyć maksymalną liczbę połączeń na jeden plik.

MediaHuman YouTube to MP3 Converter jest darmowy, ale można skorzystać z płatnej subskrypcji i dokupić szybsze pobieranie. „Superszybki” algorytm można przetestować na 20 utworach.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
MediaHuman YouTube to MP3 Converter 3.9.9.47wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentMediaHuman
Liczba pobrań2 117
Data aktualizacji2 lis 2020
Rozmiar pliku30.25 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
MediaHuman YouTube to MP3 Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYiWkbW
bDYiWkcn