bEaxFYDF
MediBang Paint Pro ikona

MediBang Paint Pro26.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MediBang Paint Pro to program do malowania kierowany do osób rysujących komiksy, a w szczególności mangę i postacie z anime. Program jest zintegrowany z chmurą, dzięki czemu można błyskawicznie podzielić się projektami.

bEaxFYDH

Program został przygotowany do pracy na warstwach i współpracuje z większością tabletów graficznych. Znajdziemy tu narzędzia charakterystyczne dla pracy z komiksem, a więc różnego typu piórka i pisaki, świetne nadające się do rysowania konturów. Poza tym program został wyposażony w sporo narzędzi do kolorowania, jak symulowane akwarele, farby i kredki. W programie można także rozmazywać obraz „palcem” i malować symetrycznie. Dla miłośników pixel artu przygotowany został pędzel „pixel”, rysujący po jednym pikselu.

Program został także wyposażony w narzędzia zaznaczania i narzędzia tekstowe. Znajdziemy tu także tekstury do wykorzystania przy cieniowaniu obrazów.

MediBang Paint Pro może łączyć się z darmową chmurą, ale nie trzeba z niej korzystać. Nowy projekt można zapisać na dysku lokalnym lub w Sieci, skąd można będzie go szybko udostępnić.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
MediBang Paint Pro 26.2wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań389
Data aktualizacji26 mar 2021
Rozmiar pliku30.32 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
MediBang Paint Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEaxFYEm
bEaxFYED