bDUcwvoB
MediBang Paint Pro ikona

MediBang Paint Pro26.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MediBang Paint Pro to bezpłatny program graficzny do rysowania komiksów na komputerach osobistych z systemem operacyjnym Windows oraz Mac OS.

bDUcwvoD

Korzystanie z samego narzędzia nie powinno sprawić problemów. MediBang Paint Pro umożliwia łatwe tworzenie ramek komiksowych i rysowanie w nich dowolnych postaci czy obiektów za pomocą dostępnych komponentów (pędzli, gumek, edytora gradientów, narzędzi wypełniania, etc.). Program zawiera ponad 700 rozmaitych dodatków do wykorzystania w trakcie pracy nad swoim dziełem.

Na samym początku MediBang Paint Pro onieśmiela liczbą dostępnych opcji, lecz nowoczesny interfejs użytkownika, mimo faktu, że produkt należy do mocno rozbudowanych, jest wyjątkowo przejrzysty i łatwy w obsłudze. Pod kilkoma względami budzi skojarzenia z najpopularniejszym komercyjnym edytorem graficznym, czyli Adobe Photoshop.

MediBang Paint Pro pozwala na edycję kilku plików jednocześnie i pracę na warstwach; umożliwia także na pracę kilku grafikom nad jednym projektem w tym samym czasie. Jeżeli dysponujemy już gotowymi fragmentami, które chcielibyśmy w nim umieścić, możemy je zaimportować z MangaName.

Bez obaw - autorzy MediBang Paint Pro zadbali również o bezpieczeństwo użytkownika. Narzędzie korzysta z "chmury", dzięki czemu bardzo szybko można utworzyć kopię zapasową swoich plików graficznych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
MediBang Paint Pro 26.2wersja stabilna (32-bit)
MediBang Paint Pro 26.2wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań29 723
Data aktualizacji26 mar 2021
Rozmiar pliku34.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MediBang Paint Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUcwvpi
bDUcwvpz