Meso CMMS ikona

Meso CMMS2.2.8.563

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Meso CMMS to bezpłatna edycja systemu, ułatwiającego i usprawniającego pracę służb utrzymania ruchu. Pozwala efektywnie zarządzać nie tylko parkiem maszynowym lecz także budynkami, pracownikami i magazynem. Na bazie zbieranych informacji i logicznych powiązań oprogramowanie proponuje rozwiązania w kierunku optymalnego serwisowania obiektów.

System Meso CMMS sugeruje kolejne czynności serwisowe jakie należy wykonać, jeśli takie w danym przypadku przewidziano. Umożliwia zdefiniowanie harmonogramu przeglądów obiektów i powiadamia o zbliżającym się terminie wykonania zdefiniowanych czynności, którym ustawiono powiadomienia wynikające z upływu czasu lub z przebiegu maszyny (zdefiniowany odczyt licznika) oraz powiadamia o zgłoszonych awariach obiektów. Program potrafi również szczegółowo analizować awaryjność maszyn i urządzeń, dostarczając wielowymiarowe analizy kosztów, przestojów oraz wskaźniki awaryjności.

Oprogramowanie umożliwia rejestracje i gromadzenie informacji na temat wszelkich awarii maszyn i urządzeń. Natychmiast po wprowadzeniu zgłoszenia awarii, następuje automatycznie powiadomienie pracownika odpowiedzialnego za dany obiekt. Powiadomienie widoczne jest w systemie oraz dodatkowo może zostać wysłane mailowo lub za pośrednictwem wiasomości SMS. Na podstawie gromadzonych danych Meso CMMS podpowiada możliwe rozwiązania i umożliwia wygenerowanie zlecenia serwisowego.

Zależnie od sytuacji, zlecenia serwisowe mogą być generowane ręcznie, na podstawie zgłoszonych awarii lub pojawiających się powiadomień. W ramach zlecenia serwisowego można szczegółowo zaplanować czynności do wykonania, przydzielić pracowników oraz materiały eksploatacyjne. Automatycznie wygenerowany zostanie również dokument rozchodu na materiały eksploatacyjne wykorzystane podczas realizacji zlecenia oraz obliczony zostanie koszty realizacji zlecenia.

Udostępnij
Meso CMMS 2.2.8.563wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.36 ocen
ProducentRHO Software
Liczba pobrań1 599
Data aktualizacji4 lis 2014
Rozmiar pliku31.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Meso CMMS ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)