Messenger nie działa. Problemy trwają od dłuższego czasu

Messenger nie działa. Problemy trwają od dłuższego czasu

Awaria Messengera
Awaria Messengera
Źródło zdjęć: © Pixabay
11.02.2023 13:53

Obecnie odnotowuje się problemy z działaniem Messengera. Polscy użytkownicy skarżą się na trwające od dłuższego czasu utrudnienia w korzystaniu z popularnego komunikatora. Ma to prawdopodobnie związek z nową aktualizacją.

Jeden z popularniejszych komunikatorów notuje problemy z działaniem. Messenger, bo o niego tu chodzi, od dłuższego czasu generuje problemy, jeśli chodzi o funkcjonowanie. Z liczby zgłoszeń w serwisie downdetector.pl możemy wywnioskować, że zgłoszenia użytkowników zaczęły pojawiać się w piątek 10 lutego 2023 r., ale w sobotę wcale nie było ich mniej.

Większość spośród zgłaszanych problemów dotyczących funkcjonowania Messengera dotyczy możliwości korzystania z aplikacji, to znaczy zalogowania się do niej. Takie problemy zgłosiło 91 proc. użytkowników serwisu downdetector.pl. Problemy z odbieraniem i wysyłaniem wiadomości zgłosiło odpowiednio sześć i trzy proc. osób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zgodnie z informacjami, które udostępniono na profilu twitterowym Downdetector Polska, problemy z aplikacją Facebook Messenger rozpoczęły się o 12:36 polskiego czasu 10 lutego. Od tamtej pory możemy obserwować na wykresie podobną liczbę zgłoszeń, która zmalała na czas nocy z oczywistych względów.

Awaria Messengera
Awaria Messengera© Downdetector

W komentarzach na stronie Downdetector możemy przeczytać, że problem pojawił się po zaktualizowaniu aplikacji do najnowszej wersji. Niektórzy użytkownicy polecają korzystanie z aplikacji Facebook Lite, która ma aktualnie działać i umożliwiać wymianę wiadomości między użytkownikami.

Karol Kołtowski, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)