WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoMetaFox
MetaFox ikona

MetaFox2.5.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

MetaFox to bardzo proste w obsłudze narzędzie, które oferuje możliwość konwertowania plików wideo do formatu MKV. Adresowane jest do osób mających problemy z odtwarzaniem filmów.

Korzystanie z aplikacji nie sprawi nikomu najmniejszych problemów. Po zainstalowaniu MetaFox na pulpicie systemu operacyjnego pojawi się skrót do aplikacji. Wystarczy skorzystać z techniki "przeciągnij i upuść" do programu, by umieścić w nim wybrane pliki i rozpocząć proces konwertowania danych do formatu MKV z zachowaniem oryginalnego obrazu, ścieżki dźwiękowej i napisów. Co ciekawe program zawiera opcję dzielenia epizodów z płyty DVD na pojedyncze odcinki.

MetaFox zapewnia nie tylko bezproblemowe działanie, ale także może pochwalić się szybkością wykonywania poszczególnych operacji. Warto zaznaczyć, że za pomocą tego narzędzia możemy konwertować nie tylko pojedyncze pliki, ale także całe foldery.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentShark007
Liczba pobrań557
Data aktualizacji3 sty 2024
Rozmiar pliku0.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MetaFox ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)