MacOSMultimediaInne programy multimedialneMetastream
Metastream ikona

Metastream0.2.3

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Metastream pozwala na organizowanie wspólnych seansów internetowych, podczas których razem z innymi użytkownikami będziemy oglądać filmy lub słuchać muzyki udostępnionej w sieci.

Podczas tworzenia sesji możemy od razu zaprosić innych użytkowników do oglądania wybranego przez nas filmu, serialu, programu czy transmisji na żywo, a także słuchania muzyki, wysyłając im specjalny kod wygenerowany przez aplikację. Jeśli natomiast sami otrzymamy zaproszenie, będziemy musieli skopiować otrzymany ciąg znaków po wybraniu funkcji dołączania do sesji. W trakcie seansu istnieje opcja komentowania wydarzeń na specjalnym czacie.

Metastream obsługuje najpopularniejsze serwisy, takie jak: YouTube, Twitch, SoundCloud, Netflix, Hulu, oraz Reddit. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyszukać materiał z innego źródła, uruchamiając wyszukiwarkę Google.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań51
Data aktualizacji24 sty 2019
Rozmiar pliku73.16 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Metastream ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)