WindowsNarzędziaInne narzędziamHotspot Lite

mHotspot Lite7.8.8.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

mHotspot Lite to narzędzie, pozwalające tworzyć za pośrednictwem komputerów z systemem Windows 7 tzw. hotspoty i udostępniać bezprzewodowo Internet innym urządzeniom będącym w pobliżu.

Program dedykowany jest dla wszystkich użytkowników komputerów i laptopów, które wyposażone są w bezprzewodową kartę sieciową. Wykorzystuje on technologię Virtual Wi-Fi zaimplementowaną w systemie Windows 7 i pozwala przy jej użyciu stworzyć wirtualny hotspot, a następnie za jego pośrednictwem umożliwić dostęp do Internetu takim urządzeniom jak inne komputery, smartfony, drukarki itp. Za pośrednictwem mHotspot Lite udostępnimy różne typy połączeń sieciowych - przewodowe, bezprzewodowe, realizowane za pośrednictwem telefonu podłączonego do komputera itp. W przypadku zabezpieczonych hasłem punktów dostępowych transmisja szyfrowana jest poprzez WPA2.

Obsługa i konfiguracja mHotspot Lite została ograniczona do minimum. Wystarczy, że wskażemy nazwę hotspota, ustawimy hasło dostępowe i klikniemy przycisk uruchamiający wirtualny punkt dostępowy. Użytkownik może również zdefiniować liczbę klientów, którzy będą mogli połączyć się z naszą wirtualną siecią.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.36 ocen
Twoja ocena
Producentmhotspot
Liczba pobrań27 874
Data aktualizacji8 lip 2018
Rozmiar pliku1.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)