Mi Store Galeria Młociny. Otwarcie największego salonu Xiaomi w Polsce

Fot. Dobreprogramy (Piotr Urbaniak)
Fot. Dobreprogramy (Piotr Urbaniak)
Piotr Urbaniak

23.05.2019 15:23, aktual.: 23.05.2019 16:16

23 maja 2019 roku chwilę po godzinie 12:00 uroczyście przecięto wstęgę do największego salonu Xiaomi w Polsce. Salon mieści się w warszawskiej Galerii Młociny na powierzchni ponad 170 m² i oferuje rozwiązania, jakich w dotychczasowych placówkach Xiaomi nie znajdziecie.

Mi Store Galeria Młociny to pierwszy salon Xiaomi w Polsce, który pełni zarazem rolę prezentacyjną dla rozwiązań ekosystemowych i internetu rzeczy. Wystawione na ekspozycji produkty są połączone ze smartfonami pracowników, dzięki czemu mogą oni przeprowadzić szybki pokaz możliwości; nie tylko interfejsu oprogramowania, ale całego zestawu rozmaitych funkcji.

– Mi Store w Galerii Młociny jest już ósmym salonem Xiaomi w Polsce. Jest to jeden z największych punktów w Europie – chwalił się Tony Chen, główny menedżer Xiaomi na Europę Środkowowschodnią, kraje nordyckie i region bałtycki – Sklepy stacjonarne są doskonałym miejscem do tego, by zobaczyć nasze produkty i je przetestować. W Polsce mamy bardzo dużo fanów, którzy teraz będą mieli jeszcze więcej okazji, by zapoznać się z naszym portfolio – wyjaśnił Chen.

Fot. Dobreprogramy (Piotr Urbaniak)
Fot. Dobreprogramy (Piotr Urbaniak)

W regularnej ofercie salonu znajdują się właściwie wszystkie dostępne na polskim rynku produkty Xiaomi; począwszy od smartfonów, poprzez rozwiązania smart domu, a na pojazdach elektrycznych skończywszy. Padło zdanie, że Mi Store w Galerii Młociny ma być takim sklepem, gdzie cały asortyment dostępny jest od ręki, bez oczekiwania tygodniami na dostawę.

Oferty specjalne i przeceny

O promocjach przygotowanych na otwarcie dowiecie się więcej z artykułu Mirona Nurskiego. Bądź co bądź oferty specjalne tłumnie przyciągnęły odwiedzających. Kolejka do kas ciągnęła się daleko za salon. Pewien pan wyszedł nawet z trzema telewizorami, ale niestety nie chciał zdradzić, czy to efekt licznej rodziny czy coś innego. Hitem okazały się powerbanki. Te kupowano dosłownie w zestawach, po parę sztuk. – Jeden dla mnie, drugi dla przyjaciółki, a trzeci dam komuś na prezent – wyjaśniła mi filigranowa blondynka imieniem Sylwia. – To przyda się każdemu – dodała.

Fot. Dobreprogramy (Piotr Urbaniak)
Fot. Dobreprogramy (Piotr Urbaniak)

O rany, jestem mariokartem

Oprócz największego w Polsce Mi Store'a, przez najbliższe dwa tygodnie na górnym piętrze Galerii Młociny dostępna będzie także specjalna strefa pojazdów elektrycznych. Korzystając z przygotowanych przez producenta torów, sprawdzicie tam hulajnogę MiJia 365 w odświeżonej wersji Pro, dwukołowy jeździk Mini Segway Ninebot, a także zupełną nowość – Electric Gokart.

Jest to sprzęt, który powstaje przez konwersję jeździka Ninebot model 9 – z wykorzystaniem zestawu sfinansowanego dzięki kampanii crowdfunding'owej. Zachęcam do sprawdzenia.

Fot. Dobreprogramy (Piotr Urbaniak)
Fot. Dobreprogramy (Piotr Urbaniak)

Za zabawę nie pobierają żadnych opłat; wejście do strefy jest całkowicie darmowe. Trzeba tylko zdążyć przed 6 czerwca 2019 roku. Później tory zostaną rozebrane, a na ich miejscu powstanie sklep niezwiązany z Xiaomi. (Producent wydzierżawił pomieszczenie na czas ograniczony). Tym bardziej warto się pośpieszyć, a już szczególnie wtedy, gdy rozważacie zakup któregoś z pojazdów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)