Microsoft i aktualizacje Office 365: sam sprawdź nadchodzące nowości

Microsoft i aktualizacje Office 365: sam sprawdź nadchodzące nowości09.02.2017 19:30
Microsoft i aktualizacje Office 365: sam sprawdź nadchodzące nowości

Jednym z argumentów, który może przemawiać za subskrybowaniem biurowego pakietu Microsoft Office 365, zamiast kupienia jego „klasycznej” edycji, może być zapewnienie o stałych aktualizacjach. Te nie zawsze są jednak na tyle duże, by szumnie o nich informować – nie każdy również chętnie przegląda dzienniki, by doszukiwać się w nich modyfikacji w oprogramowaniu, które faktycznie na co dzień można zauważyć. Rozwiązaniem tego problemu może się okazać dopiero co zaktualizowany harmonogram, który pomoże zainteresowanym użytkownikom prześledzić jaki jest aktualny postęp prac nad popularnym pakietem biurowym.

Strona aktualizowana jest na bieżąco i pozwala w łatwy sposób sprawdzić, na jakim etapie prac znajduje się interesująca nas nowość. Jest to tym samym ciekawe źródło informacji o tym, jakie w przyszłości funkcje trafią ostatecznie do Office’a 365.

350195032210565057

Aktualizacje podzielono na pięć głównych sekcji:wydane, skąd dowiemy się jakie nowości są już dostępne dla wszystkich,wydawane, gdzie znajdziemy listę aktualizacji, które mogły jeszcze nie dotrzeć do wszystkich użytkowników,w produkcji – nowości, nad którymi pracują programiści i testerzy,anulowane,wydane wcześniej – funkcje, które znajdują się w pakiecie od dłuższego czasu.

Co istotne, każda aktualizacja to nie tylko krótka i często niewiele mówiąca nazwa. Zadbano o unikalny identyfikator, by w przyszłości ułatwić dyskusje, ale przede wszystkim udostępniono zwięzły opis wybranej funkcjonalności.

Niestety na tę chwilę serwis nie jest dostępny na polskich stronach Microsoftu, wobec czego konieczna jest znajomość języka angielskiego. Dla wszystkich osób, dla których nie jest to przeszkodą, jest to godna polecenia witryna, służąca jako źródło informacji o zbliżających się nowościach w Office 365.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)